Προς το περιεχόμενο

Χρωματιστοι λεβιεδες;


nickkk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας, 

 

Καθως κοιταζα να δω αν εχει τιποτα ενδιαφερων το ebay ειδα αυτη την κιθαρα:

 

http://cgi.ebay.com/Washburn-Dime-333-Dimebag-Darrell-Signature-Model-Camo_W0QQitemZ370259430400QQcmdZViewItemQQptZGuitar?hash=item56352e8c00&_trksid=p3286.m20.l1116

 

ειδα πως εχει εναν πρασινο λεβγε (εικονα 2)... ξερετε που μπορω να βρω διαφορα χρωματα?

 

[move]ευχαριστω[/move]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 26
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Τυλίγεις έναν ΛΕΒΙΕ με μονωτική ταινία χρώματος της αρεσκείας σου... Presto...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΜΠλιαχχχχ καλά που δεν του είπες να τον βάψει και με σπρεϊ.

Καλύτερα να πάρεις Λευκοπλάστ για τραυματα (έχουν βγεί κατι παιδικά σε χρώματα και με τον Bob Σφουγγαράκι)........μία σοβαρη ερώτηση κανεις καποιος 10 μ&^%&* θα απαντήσουν κάποιοι ουφφφφ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε φαντάζομαι τελικά θα πρέπει να ακολουθήσει τη δική σου λύση που είναι και καλαίσθητη και οικονομική και η οποία είναι.... ε... ποια είναι;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οπότε φαντάζομαι τελικά θα πρέπει να ακολουθήσει τη δική σου λύση που είναι και καλαίσθητη και οικονομική και η οποία είναι.... ε... ποια είναι;

Η χρωματιστή μονωτική ταινία.....φίλε μου....η δική σου λύση. Αλήθεια όταν το έγραφες αναρωτήθηκες με το καιρό τι αηδία θα γίνει που θα κολλάει το χερι του από την κόλλα που θα βγαίνει (μην μου πείς ότι δεν σου έχει τύχη ποτέ;).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καλά.... μπορεί να μην είναι και Η τέλεια ιδέα η μονωτική ταινία, αλλά δεν χρειάζεται και να στενοχωρηθούμε γι αυτό.... :)

 

Εγώ για μια στρατ έχω φτιάξει ξύλινο tip (προς αντικατάσταση του άσπρου πλαστικού) από ένα κομμάτι σκουπόξυλο  :)

 

(Εν προκειμένω, μπορεί να έψαχνα θερμοσυστελόμενο "μακαρόνι" στο κατάλληλο χρώμα)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μονωτικη ειδικα για ατομα που ιδρωνουν πολυ στην σκηνη δεν λεει. Μετα απο λιγο ειναι λες και εχεις κρατησει τσιχλα

Make me fries...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

.......μία σοβαρη ερώτηση κανεις καποιος 10 μ&^%&* θα απαντήσουν κάποιοι ουφφφφ

Τελείως αδικαιολόγητο. ΜΙΑ πιθανή λύση (για να βοηθήσει) δόθηκε, σε "πατέντα" ίσως όχι όπως η ευρηματικότατη του Harilatron. Αν έχεις καλύτερη, καλό είναι να την προτίνεις αντί να κατακεραυνώνεις αυτόν που προσπάθησε. Πλιζ μπι νάις.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μονωτικη ειδικα για ατομα που ιδρωνουν πολυ στην σκηνη δεν λεει. Μετα απο λιγο ειναι λες και εχεις κρατησει τσιχλα

 

Ακριβώς αυτό εννοώ και εγώ .....Και φυσικά δεν έχω τίποτα να χωρίσω με το συνμφορουμίτη για την προταση που έκανε αλλά ποιο πολύ κακό του κάνεις παρά καλό δίνοντας τέτοιές συμβουλές.

Εγω απλά ψαχνω στο google για έτοιμη λύση, δεν του λέω να πάει σε φαναρτζίδικο αυτοκινήτων και να το βάψει ότι γουστάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου