Προς το περιεχόμενο

ΦΠΑ στο Thomann


Προτεινόμενες αναρτήσεις

παντως εμενα πριν μια εβδομαδα μου εστειλαν μια κιθαρα με την τιμη που εμφανιζεται στο ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ site (18% ΦΠΑ) .... 8O

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια αυτο το μηνα εκανα 2 παραγγελιες απο thomann (συνολικης αξιας πανω απο 1500 ευρω...!! οπως καταλαβατε μολις ανεφερα για την παραγγελια πλακωσαν ολοι οι φιλοι κι ετσι ειμαι εν αναμονη 2 κοντεινερ :D με καθε ειδους αναλωσιμο πενες χορδες, σταντ, καλωδια κλπ κλπ + μικροφωνα + συνθια+ καρτες ηχου κλπ κλπ . ειμαι πολυ χαρουμενος που θα τα λαβω ολα εγω ...!!!! :lol: )

Συγκρινοντας λοιπον τις τιμες απο το site και απο το confirmation email βλεπω οτι οποιο σημαιακι και να πατησετε δε θα δειτε την σωστη τιμη για ελλαδα.

 

κατι αλλο ευχαριστο, που μου εκανε εντυπωση ( ασχετο λιγο με το θεμα μας) ειναι οτι για την πρωτη παραγγελια θα λαβω δυο δεματα με λιγες μερες διαφορα και θα πληρωσω ενα τελος. το δευτερο κουτι θα εχει ενα διπλο πεταλι για ντραμς της dw και το πρωτο θα εχει ολα τα υπολοιπα . δεν ξερω αυτο γιατι γινεται αλλα επιβεβαιωσα τηλεφωνικα οτι θα πληρωσω μονο ενα τελος για μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συγκρινοντας λοιπον τις τιμες απο το site και απο το confirmation email βλεπω οτι οποιο σημαιακι και να πατησετε δε θα δειτε την σωστη τιμη για ελλαδα.

 

Αυτό όντως ισχύει... Έχει τύχει να τηλ στον Γιώργο και να μου λέει (κοιτάζοντας το PC του) άλλη τιμή από αυτή που βλέπω στο Ολλανδικό site (19% ΦΠΑ). Επομένως' date=' ο μόνος τρόπος για να μάθεις τη σωστή τιμή είναι να τους ρωτήσεις είτε με mail είτε τηλεφωνικά.

 

κατι αλλο ευχαριστο, που μου εκανε εντυπωση ( ασχετο λιγο με το θεμα μας) ειναι οτι για την πρωτη παραγγελια θα λαβω δυο δεματα με λιγες μερες διαφορα και θα πληρωσω ενα τελος. το δευτερο κουτι θα εχει ενα διπλο πεταλι για ντραμς της dw και το πρωτο θα εχει ολα τα υπολοιπα . δεν ξερω αυτο γιατι γινεται αλλα επιβεβαιωσα τηλεφωνικα οτι θα πληρωσω μονο ενα τελος για μεταφορικα.

Πολύ καλό αυτό όντως. Μάλιστα, μπορεί να χρειαστεί να σου στείλουν την παραγελλία σου και σε περισσότερα από 2 δέματα (μια φορά έλαβα μια παραγγελία σε 3 δέματα) πληρώνοντας μόνο μια φορά 20¤.

 

Κάτι άσχετο για όσους ενδιαφέρονται για το Behringer Reverb πεταλάκι (και μάλλον για όλη τη σειρά stomp box της Behringer):

Έκανα παραγγελία στην αρχή του Σεπτέμβρη, και δεν έλαβα όλα τα πράγματα. Προχθές πήρα να ρωτήσω για τα υπόλοιπα και με ενημέρωσαν για τις ημερομηνίες που περιμένουν να παραλάβουν τα προϊόντα που δεν μου έχουν σταλεί ακόμη.

Έτσι, έμαθα ότι το πεταλάκι reverb της Behringer που παρήγγειλα τον Σεπτέμβρη, θα το λάβουν εκείνοι, τον ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ!!!! 8O 8O 8O

 

Ναι καλά διαβάσατε...!!! Ιανουάριο έγραψα...

 

Αυό σημαίνει ότι η Behringer, διαφημίζει προϊόντα τα οποία δεν έχουν παραχθεί ακόμη...

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα προχθες μου ηρθε ενα δεμα στο ταχυδρομειο απο thomann που παρειγγειλα την Boss GT8 και την αλλη μερα με πηραν απο μια μεταφορικη και μου ειπαν εχετε δεμα 30 κιλων!!em.icon.shocked.png

Ηταν ο ενισχυτης μου Line6 SpiderII 212 και μου τον φερανε την αλλη μερα και πληρωσα μονο μια φορα 20ευρο .....em.icon.bigsmile.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου