Προς το περιεχόμενο

Σπασμενη οθονη


stelaras5

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πριν μερικους μηνες αγορασα ενα netbook Acer 300 ευρω. Ενα βραδυ στα σκοτεινα εκλεισα το καπακι χωρις να προσεξω τα ακουστικα-ψηρες που ηταν απο κατω και κρατς! παει η οθονη.Πηγα στην αντιπροσωπεια και φυσικα η εγγυηση δεν καλυπτει τετοιες βλαβες. Μου ειπαν 200 ευρω περιπου για να αλαξουν την οθονη. Οι περισοτεροι μου λενε να το πεταξω και να παρω αλλο, καποιος μου ειπε οτι υπαρχουν μερικοι που αλαζουν οθονες με 100-130 ευρω. ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ να μου πει αν μπορω με 100 ευρω να βαλω μια οθονη (οχι εξωτερικη) εστω και μεταχειρισμενη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο δύσκολο να σε χρεώσει κάποιος τόσα λίγα. Πρέπει να προσθέσεις στο κόστος της καινούριας οθόνης τα εργατικά. Μεταχειρισμένη οθόνη δύσκολο να βρεις, πιο εύκολα μεταχειρισμένο netbook, οπότε απλά μεταφέρεις τα πράγματά σου απ'το ενα στο άλλο  ;)

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το πετάξεις. Κράτα το για τα λοιπά ανταλλακτικά που μάλλον θα χρειαστούν (keyboard, σκληρός, etc).

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bihla87 σε ευχαριστω πολυ, την παρηγειλα την οθονη, ελπιζω να ερθει συντομα, πληρωσα με PayPal 96.5

δολαρια, εχει και οδηγιες πω να την αλαξεις μονος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν λες βρήκες οθόνη εννοείς ΜΟΝΟ οθόνη? Γιατί συνήθως στους φορητούς πάει πακέτο μητρική-κουτί-οθόνη-πληκτρολόγιο-touchpad. Γι αυτό και η υψηλή τιμή τους.

Shoot him again. His soul is still dancing...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου