Προς το περιεχόμενο

de ushuaia a la quiaca (blue charango clip)


blue

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολύ ωραίο, έχουν ηχογραφηθεί πολύ όμορφα οι ψιλές. Εν τέλει, πόσο μακριά από την κιθάρα τοποθέτησες το μικρόφωνο ;

 

Ίσως να βάλεις ένα κοντραμπάσο για συνοδεία :P

Kairos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 χρόνια αργότερα...
  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Έψαξα να βρω κάτι δικό σου λόγο της εποικοδομητικής κουβέντας που είχαμε χθες για τον Ιησού Χριστό τη θρησκεία του αβραξα και και τον ξεχασιάρη φίλο μας που είχε το τηλ μου άλλα δεν στο έδωσε.

 

Μου άρεσε πολύ αυτό που άκουσα και τολμώ να πω ότι με μουσικά σε συμπάθησα. Μου ήσουν λίγο αχώνευτος στην αρχή των μηνυμάτων άλλα δε βαριέσαι - μουσικό φόρουμ είμαστε. Δε θα πάμε και για πατσά μαζί (άσε που δεν τον τρώω)

 

Άσε που υπάρχουν και άλλοι πιο αχώνευτοι.

 

Εσύ γενικά στην καθημερινότητά σου παίζεις μόνο κιθάρα η και άλλο όργανο;

 

Το να έχεις μουσική παιδεία και μάλιστα σωστή σε κάνει καλό άνθρωπο - τουλάχιστον με τη μουσική  ;D

 

Εγώ με τους ανθρώπους είμαι φρικουλο -  έχω όμως τη μουσική μου.

 

 

 

Έχω την εντύπωση οτι ακούς πολύ καλή μουσική και ποιοτική.

Φτιάχνω και εγώ cafe Kopi Luwak!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω την εντύπωση οτι ακούς πολύ καλή μουσική και ποιοτική.

 

"Σημασία δεν έχει τι μουσική ακούς, αλλά με τι μουσικούς συναναστρέφεσαι."

 

;D

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ τώρα το πήρα είδηση και δηλώνω εκστασιασμένος. Και ακούω την πρώτη έκδοση, την raw - όπως την ήθελε ο δημιουργός του. Στο media player είναι by default πάντα η επανάληψη σε ισχύ, και έτσι νόμισα αρχικά ότι το κλιπ ήταν 5 λεπτά...είμαι ερωτευμένος; χαχα δεν ξέρω, λολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έψαξα να βρω κάτι δικό σου λόγο της εποικοδομητικής κουβέντας που είχαμε χθες για τον Ιησού Χριστό τη θρησκεία του αβραξα και και τον ξεχασιάρη φίλο μας που είχε το τηλ μου άλλα δεν στο έδωσε.

 

Μου άρεσε πολύ αυτό που άκουσα και τολμώ να πω ότι με μουσικά σε συμπάθησα. Μου ήσουν λίγο αχώνευτος στην αρχή των μηνυμάτων άλλα δε βαριέσαι - μουσικό φόρουμ είμαστε. Δε θα πάμε και για πατσά μαζί (άσε που δεν τον τρώω)

 

Άσε που υπάρχουν και άλλοι πιο αχώνευτοι.

 

Εσύ γενικά στην καθημερινότητά σου παίζεις μόνο κιθάρα η και άλλο όργανο;

 

Το να έχεις μουσική παιδεία και μάλιστα σωστή σε κάνει καλό άνθρωπο - τουλάχιστον με τη μουσική  ;D

 

Εγώ με τους ανθρώπους είμαι φρικουλο -  έχω όμως τη μουσική μου.

 

 

 

Έχω την εντύπωση οτι ακούς πολύ καλή μουσική και ποιοτική.

 

ευχαριστώ :)

 

Εγώ γενικά δεν συμπαθώ τις γάτες γιατί με είχε δαγκώσει μία όταν ήμουν μικρός επειδή την κυνηγούσα για να τη χαϊδέψω. Δεν είμαι προληπτικός, αλλά μερικές με κοιτάνε περίεργα όταν πάω να μπω βραδύ στην πολυκατοικία μου. Οι σκύλοι μου είναι πιο συμπαθείς, ενώ εκνευρίζομαι με διάφορα έντομα.

 

Κι εγώ μουσικά σε συμπαθώ, αλλά θέλω να σε ακούσω να παίζεις. Κι εγώ δεν τρώω πατσά, αλλά προτιμώ (τελευταία) μπιφτεκόπιτα γεμιστή με τυροκαυτερή. Για τη μουσική παιδεία συμφωνώ, αλλά το πιο ελκυστικό μου στοιχείο είναι τα πόδια μου. Έχω πανέμορφα πόδια.

 

Έχω ακούσει πολύ μουσική και ποιοτική. Μετά έμαθα οτι ρομαντική μουσική ακούν οι νευρωσικοί, οπότε με χάλασε λίγο η ιδέα οτι δεν είμαι ποιοτικός. Βασικά είναι το ίδιο αλλά από άλλη οπτική γωνία, αλλά άλλο να λες σε κάποιον είμαι ποιοτικός και άλλο νευρωσικός, υπάρχουν ταμπού που βγάζουν οι αχώνευτοι που λες (εγώ τους λέω αγροκαλλιεργητές). Φυσικά κι εγώ έχω τη μουσική μου και 3 σκληρούς με τσόντες ενώ με τους ανθρώπους νιώθω καλά όταν είμαι σε περιβάλλον που θεωρώ ασφαλές και γνώριμο, κυρίως περιτριγυρισμένος από ζώδια του νερού.

 

Γενικα παίζω κυρίως κιθάρα, αλλά προτιμώ να σκέφτομαι τον εαυτό μου σαν μουσική μεγαλοφυΐα και όχι σαν απλά ιδιοφυή κιθαρίστα.

 

Ευχαριστώ και πάλι, μπορεί να διαφωνούμε σε πολλά αλλά νομίζω οτι είσαι πολυ καλό παιδί, απλά δεν διαβαζεις.

 

@ ΣπυροσΤσ : ευχαριστόου :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ :)

 

Εγώ γενικά δεν συμπαθώ τις γάτες γιατί με είχε δαγκώσει μία όταν ήμουν μικρός επειδή την κυνηγούσα για να τη χαϊδέψω. Δεν είμαι προληπτικός, αλλά μερικές με κοιτάνε περίεργα όταν πάω να μπω βραδύ στην πολυκατοικία μου. Οι σκύλοι μου είναι πιο συμπαθείς, ενώ εκνευρίζομαι με διάφορα έντομα.

 

Κι εγώ μουσικά σε συμπαθώ, αλλά θέλω να σε ακούσω να παίζεις. Κι εγώ δεν τρώω πατσά, αλλά προτιμώ (τελευταία) μπιφτεκόπιτα γεμιστή με τυροκαυτερή. Για τη μουσική παιδεία συμφωνώ, αλλά το πιο ελκυστικό μου στοιχείο είναι τα πόδια μου. Έχω πανέμορφα πόδια.

 

Έχω ακούσει πολύ μουσική και ποιοτική. Μετά έμαθα οτι ρομαντική μουσική ακούν οι νευρωσικοί, οπότε με χάλασε λίγο η ιδέα οτι δεν είμαι ποιοτικός. Βασικά είναι το ίδιο αλλά από άλλη οπτική γωνία, αλλά άλλο να λες σε κάποιον είμαι ποιοτικός και άλλο νευρωσικός, υπάρχουν ταμπού που βγάζουν οι αχώνευτοι που λες (εγώ τους λέω αγροκαλλιεργητές). Φυσικά κι εγώ έχω τη μουσική μου και 3 σκληρούς με τσόντες ενώ με τους ανθρώπους νιώθω καλά όταν είμαι σε περιβάλλον που θεωρώ ασφαλές και γνώριμο, κυρίως περιτριγυρισμένος από ζώδια του νερού.

 

Γενικα παίζω κυρίως κιθάρα, αλλά προτιμώ να σκέφτομαι τον εαυτό μου σαν μουσική μεγαλοφυΐα και όχι σαν απλά ιδιοφυή κιθαρίστα.

 

Ευχαριστώ και πάλι, μπορεί να διαφωνούμε σε πολλά αλλά νομίζω οτι είσαι πολυ καλό παιδί, απλά δεν διαβαζεις.

 

@ ΣπυροσΤσ : ευχαριστόου :)

 

Ενδιαφέρον  ;D

Φτιάχνω και εγώ cafe Kopi Luwak!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου