Προς το περιεχόμενο

Ποιό είναι το χειρότερο Gear που έιχατε ποτέ και γιατί?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

line6 jm4.

Aπλα δεν εκανε για μενα, ειχε ενα καρο εφε που δεν με ενδιεφεραν και ενα σωρο backing tracks ενσωματωμενα, ενω δεν παιζω σχεδον ποτε πανω απο backing. Ταυτόχρονα του έλειπαν σοβαρες λειτουργίες σαν looper, όπως reverse ή γρήγορη πρόσβαση στις επιλογές της λούπας. Το πηρα απο ανταλλαγη με μια κιθαρα που δεν επαιζα ΠΟΤΕ (και ειχα φαγωθει να την ξεφορτωθω) και το εδωσα το ιδιο γρηγορα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 71
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Δεν έχω μετανοιώσει για κάποια αγορά, συνήθως πριν πάρω κάτι κάνω εξονυχιστική έρευνα αγοράς.

 

Το πηρα απο ανταλλαγη με μια κιθαρα που δεν επαιζα ΠΟΤΕ (και ειχα φαγωθει να την ξεφορτωθω) και το εδωσα το ιδιο γρηγορα.

 

 

Αυτό έγινε μετά τις συμβουλές γνωστού φόρουμ; :P

LEGO people live in houses made of their own flesh.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολύ μετανιώνω που πούλησα διάφορα παρά που αγόρασα... Ακόμα και μερικά που μου φαίνονταν άσχημα στην αρχή, με τον καιρό έφτασα να μου αρέσουν τρελά! Σ'αυτό είμαι με τον banana sensei, την ψάχνω πολύ πριν πάρω κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κορυφαιο θέμα...

 

δεν εχω να συνισφέρω κάτι δικό μου αλλά τριών πολύ κοντινών μου ανθρώπων.

1.η πρώτη κιθάρα του αδερφου μου που αγοράστηκε από γνωστό μαγαζί με φθηνά όργανα στην χαρ.τρικουπη...ήταν τόσο παχιά η στρώση του χρώματος που ποτέ δεν καταλάβαμε αν ήταν ξύλινη ή πλαστική...χαχαχα...

2.θυμάστε γύρω στο '88 τις fernades + το pignose που έδινε σετ το ίδιο γνωστό μαγαζί με φθηνά όργανα στην χαρ.τρικουπη?

εντάξει το pignose οκ....αλλά η κιθάρα....χαχαχαχα..δε μπορούσαμε να τη φέρουμε με τίποτα....αργότερα .. μετά από κάποια χρόνια μάθαμε από πολύ γνωστό μαγαζί σερβις οτί πολύ απλά οι συγκεκριμένες κιθάρες ήταν ελλατωματικές (στο καβαλάρη)...

3.αυτό το σκέφτομαι και γελάω ακόμα..έχει πάει κολητός μου φίλος μαζί με τη μαμά του σε γνωστό μαγαζί στο κέντρο της αθήνας για να πάρει ΄κιθάρα για ΣΟΥΠΕΡ χεβι μέταλ ... και του πουλάνε μία ασπροκόκκινη στρατοκάστερ -τύπου κιθάρα σκέτο αριστούργημα....αννοείται ότι την έχουμε ακόμα....χαχαχα..το μπράτσο της είναι τόσο λεπτό όσο από τρίχορδο μπουζούκι....έπος....

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

3.αυτό το σκέφτομαι και γελάω ακόμα..έχει πάει κολητός μου φίλος μαζί με τη μαμά του σε γνωστό μαγαζί στο κέντρο της αθήνας για να πάρει ΄κιθάρα για ΣΟΥΠΕΡ χεβι μέταλ ... και του πουλάνε μία ασπροκόκκινη στρατοκάστερ -τύπου κιθάρα σκέτο αριστούργημα....αννοείται ότι την έχουμε ακόμα....χαχαχα..το μπράτσο της είναι τόσο λεπτό όσο από τρίχορδο μπουζούκι....έπος....

 

 

 

χαχαχαχαχαχαχχχαχαχαχαχαχαχαχαχ :D

NON SERVIAM...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτος και καλυτερος Randall RG15XM ενισχυτης. ΠΟΤΕ δεν τραβηξε και κατεληξε να αντικαθιστα τα ηχειακια του υπολογιστη μου και ενιοτε να χρησιμοποιειται για να αφηνω πανω τασακια, κλειδια, περιοδικα κ.τ.λ.

 

Δευτερο το Μetal Zone... Το πεταλι σταθμος στην ιστορια καθε κιθαριστα... Ευτυχως το πουλησα και ξεγνιασα

 

 

Μετα απο αυτο πρεπει να γινει ενα thread με τις καλυτερες αγορες-ευκαιριες... Εκει πιστευω οτι θα πεσουν πολλα σαγονια

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ένα κινέζικο (κινέζικο... εννοώ παραδοσιακό κινέζικο φτιαγμένο στην αυλή του αυτοκράτορα)  μαντολίνο των 50 ευρώ που ούτε τζάμπα δεν το παίρνεις. Εγώ τα' δωσα αλλά τουλάχιστον μου έμεινε η θήκη ;D

www.myspace.com/pogr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου