Προς το περιεχόμενο

μεγαλη ευκαιρια στο ebay!!!


takis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω λεω να μαζεψουμε ολοι λεφτα γι αυτο:

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180013073444&ssPageName=MERC_VI_RSCC_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=180073946061&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=StoreCatToStoreCat&refwidgettype=cross_promot_widget

 

ειναι κριμα να μην ερθει στα χερια καποιου απο εμας :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αχαχαχαχαχαχα...χαχαχαχα....χαχαχα..... η καρδιά μου... χαχαχαχα... χαχααχα....χαχαχα... μλκ....χαχαχαχαχα......

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Σου ξέφυγε βέβαια, αυτό:

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180013073444&ssPageName=MERC_VI_RSCC_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=180073946061&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=StoreCatToStoreCat&refwidgettype=cross_promot_widget

 

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Καλά μερικοί θέλουν ΠΙΣΣΑ ΚΑΙ ΠΟΥΠΟΥΛΑ!!

 

:evil: :roll: :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιχάλη με πρόλαβες στη γωνία... πως φαίνεται ότι έχεις ακριβά και λεπτά γούστα παιδί μου... :lol: :lol: :lol:

 

 

εισαι να το παρουμε μισο μισο???? :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιχάλη με πρόλαβες στη γωνία... πως φαίνεται ότι έχεις ακριβά και λεπτά γούστα παιδί μου... :lol: :lol: :lol:

 

 

εισαι να το παρουμε μισο μισο???? :lol: :lol: :lol:

 

Όχι ρε, άσε να μαζέψουμε και τα υπόλοιπα 24,543,564.33 ευρώ που κάνει η υπόλοιπη κιθάρα! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω πω πω... 8O 8O Καλά ο άνθρωπος θέλει διαπόμπευση δεν το συζητώ... :lol: :lol:

 

Για δείτε και αυτό... :lol: :lol:

 

http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180073702125&ssPageName=MERC_VI_RSCC_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=180013073444&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=StoreCatToStoreCat&refwidgettype=cross_promot_widget

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι τιμες ΕΙΝΑΙ παρανοϊκες βλεποντας της σαν μεμονωμενα αντικειμενα αλλα θα πρεπει να δουμε ολη την "επιχειρηση" απο την οπτικη γωνια των vintage dealers & buyers.

 

Αν το δουμε ετσι τοτε η τιμη του μπρατσου ειναι "λογικη" με την εννοια οτι απο την στιγμη που μια στρατ του 63 πωλειται απο 20.000 (οι sunburst) εως και 50.000 (oi custom color) ευρω , αν παρεις ενα μπρατσο με 7000 ευρω εχεις αγορασει το 1/3 της κιθαρας σε "λογικη" τιμη.

 

 

Το μονο που σου μενει ειναι να βρεις και τα υπολοιπα original parts για να φτιαξεις μια strat του 63.... :lol:

 

χωρις πλακα υπαρχουν παρα πολλοι dealers που κανουν μονο αυτη τη δουλεια (δηλ. μαζευουν original parts για να φτιαξουν μια original vintage Fender την οποια μετα θα μοσχοπουλησουν...)

 

απο τη στιγμη που οι vintage κιθαρες (ειδικα οι Fender) εχουν γινει αντικειμενα επενδυσης the sky is the limit.....

 

η προσωπικη μου συμβουλη ειναι οτι οσοι εχουν Fender κιθαρες πριν το 1979 καλα θα κανουν να τις κρατησουν γιατι θα εξασφαλισουν ενα πολυ καλο 'εφ'απαξ" οταν ερθει ο καιρος να αποσυρθουν..... (καθε χρονο παιρνουν και ενα 10% πανω τομ λιγοτερο...τι μετοχες,ακινητα & επενδυσεις...κιθαρες αγορι μου ...κιθαρες)

 

(ηδη πολλοι Private bankers στις ΗΠΑ προτεινουν στους πελατες τους εκτος απο την αγορα εργων τεχνης & αγορα vintage κιθαρων....)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δέν έχω γνώσεις στο χώρο αυτό, αλλά αυτό που λές:

 

(ηδη πολλοι Private bankers στις ΗΠΑ προτεινουν στους πελατες τους εκτος απο την αγορα εργων τεχνης & αγορα vintage κιθαρων....)

 

δέν συνεπάγεται τεχνητή ζήτηση (+ μόδα) = φούσκα έτοιμη να σκάσει;

 

Γιατί πώς να το κάνουμε, άλλο stratocaster και άλλο strativarious :roll:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου