Προς το περιεχόμενο

Synth για symphonic-gothic metal.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κοιταξε να δεις οπως ειπα μπορω να διαθεσω το πολυ 1000Ε (κι αυτα με το ζορι). Απο Roland εχω ψαχτει για το GW 8E αλλα απ' οσο μου  ειπαν τα παιδια πιο πανω δεν θα με καλυψει. Για Phantom G, M3, Oasys σας παρακαλω να μην μου λετε επειδη ζηλευω  :'( :'(...(πλακα κανω...καθε αποψη και προταση ειναι καλοδεχουμενη  :) :))!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 42
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Όσο για το είδος που θέλει να ασχοληθεί ο φίλος που ξεκίνησε το θέμα, το le ούτε για τους πρώτους 5 μήνες δε θα του φτάσει... Αν τον συμβουλεύεις λοιπόν να πάρει triton LE εκθειάζοντάς το τόσο πολύ τότε ναι φίλε μου παραπληφορείς κάποιον που θα κλαίει τα λεφτά του από τη δική σου γνώμη...

 

Ok, δεν εχω να πω τιποτα αλλο. Εχω μεγαλωσει λιγο για να τη βγαζω και να τη μετραω τη γνωση μου στα "συνθια".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok, δεν εχω να πω τιποτα αλλο. Εχω μεγαλωσει λιγο για να τη βγαζω και να τη μετραω τη γνωση μου στα "συνθια".

 

 

Ναι αλλά το πετάς πιο μακριά???  ;)

YouHaveToBeHappyWithWhatYouHaveToBeHappyWith

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Εμενα μ'αρεσει ο ηχος του Ν364, αλλα δε νομιζω να σου κανει. Μαλλον θες κατι πιο new age πραματα. Με τη σειρα triton θα εισαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Αν δε θες να πας τοσο ψηλα σε φραγκα, δες και το Χ50. μια χαρα είναι όλα αυτα, αλλα ολα θελουν ψαξιμο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστεύω ότι καλύτερα να πάρεις κάποιο καινούργιο.Μερικοί ρε παιδιά αναφέρεστε στα μεταχειρισμένα λες και δεν υπάρχουν...παγίδες ή άλλα τυχόν προβλήματα.Και τα συνθεσάιζερ δεν είναι και τα πιο ανθεκτικά όργανα..Το ίδιο είναι να παίρνεις το καινούργιο με την εγγύηση του , το ίδιο ένα όργανο από έναν άγνωστο ιδιώτη ; Μπορείς να ξέρεις πόσο έχει παιχτεί το όργανο , πόσο έχει κουβαληθεί από 'δω κι από 'κει ; Ειδικά άμα είσαι καινούργιος στα πλήκτρα φίλε , πόσο θα είσαι σε θέση να το ελέγξεις ;

Θεωρώ κάποιες απόψεις που γράφτηκαν υπερβολικές.Κατά τη γνώμη μου τα 4 "σοβαρά" σύνθια μέχρι 1000 ευρώ δηλ. Juno-g , MO6 , TR ή M50 (για μένα το τελευταίο ξεχωρίζει μάλλον) είναι απολύτως επαρκή για να κάνεις τη δουλειά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα μ'αρεσει ο ηχος του Ν364, αλλα δε νομιζω να σου κανει. Μαλλον θες κατι πιο new age πραματα. Με τη σειρα triton θα εισαι παρα πολυ ευχαριστημενος. Αν δε θες να πας τοσο ψηλα σε φραγκα, δες και το Χ50. μια χαρα είναι όλα αυτα, αλλα ολα θελουν ψαξιμο.

 

Συμφωνώ.Κι αυτό μια ικανοποιητική λύση.Μη ξεχνάμε ότι το Χ50 κάνει και 200-300 λιγότερο από το υπόλοιπα (τιμές Ελλαδιστάν)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρηκα στο e-bay korg triton με 520Ε. Πολυ λιγα μου γαινονται τα χρηματα....μην ειναι καμια μουφα ρε παιδια?? Ριχτε μια ματια αν μπορειτε...http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPII.dll?ViewItem&item=110452351084

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεει οτι στελνει μονο αμερικη ομως. Αλλα και να τον πεισεις να σου το στειλει, υπολογισε κανα 200ρι συν :(

 

Απο κει και περα η τιμή αυτή είναι η φυσιολογικη. Μη μπερδευεσαι απο τα δικά μας τα αλανια που το δίνουν 1500 επειδη εχει ful ixous amza. Αυτα είναι αστεια πραματα. 800 δολαρια είναι μια φυσιολογική τιμη για αυτο το μηχανημα μεταχειρισμενο. Και κερδίζεις απο την ισοτιμια με το ευρω :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου