Προς το περιεχόμενο

Μπυροποσία/Ρακομελοποσία/Ουζοποσία #123855


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 101
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ιζνογκουντ μου βγήκατε, δεν πρόλαβα να λείψω για μερικές μέρες από τα δρώμενα και θέλετε να γίνετε Τσε-ρε-μο-νι στη θέση του Τσε-ρε-μο-νι. Χώστα θα παω να μονάσω στο Kalamazoo όπου τα μαόνια βγαίνουν κατευθείαν με long tennon, θα μου κάνεις παρέα;  ;D

 

Όντως είχα μια συνδιάλεξη με τον ΜεγΑλέξανδρο για αυτή την Παρασκευή όπως προτείνει και ο funky bassman. Αφού όμως έκανε ήδη την κίνηση, ας αναλάβει την διοργάνωση και θα θέσω την λαμπρή αυτή μάζωξη υπο την αιγίδα μου (κάπου πήρε το μάτι μου και τον bouzoukleri να μου απευθύνει μια ανοιχτή επιστολή!).

 

Onward my faithful disciples!  ;D

 

Θα έρθω, απλά και μόνο για να προμηθεύσω τον απαραίτητο μείκτη για να είναι εφικτή η μεζεδοποσία:

 

kitchen-aid-artian-mixer.jpg

 

Τώρα που απέκτησα και Zoom H2, θα σας ηχογραφίσω σε όλο το μεθυσμένο μεγαλείο σας και θα σας κάνω βούκινο στο φόρουμ...α δε χρειάζεται, ήδη έχουμε γίνει με αυτά που γράφουμε  :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

XAXAXAXAXAXA!!!Είδατε βρε που με κατηγοράτε? Ιζνογκουντ? Μακρία από μας...σαν μπάσο jackson ένα πράγμα!!!! ΑΠΑΠΑΠΑΠΑ!!!! Τώρα που έχουμε και τον Jasemeister στο πλευρό μας ελπίζω να δυναμωθεί η πεποίθηση για μάζεμα την Παρασκευή στα Εξάρχεια!!!!

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πού είναι το μαγαζί ρε παιδιά;Και τι ώρα πάτε συνήθως;Μακάρι να με βολεύει κι εμένα,μπας και σάς γνωρίσω,γιατί την Παρασκευή δουλεύομεν. ;)

moto perpetuo

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαγαζί είναι Θεμιστοκλέους και Κωλέτη στα Εξάρχεια (οι 5 δρόμοι δλδ που προτείνω εγώ)... Αν κάποιος προτείνει κάτι καλύτερο... Ας το πει.. Ώρα 9???

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να φερω το σιντι του Ιωαννιδη ??? θα εχει και φοιτητριες ???? χεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχεχε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορυ για τα απανωτα ποστ αλλα.....θα φερουμε καμια κιθαρα κανα τουμπελεκι γενικα κανενα οργανο ή θ' αρκεστουμε με τα οργανα που φυλανε τα εξαρχεια ??? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου