Προς το περιεχόμενο

χαμένες πένες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πόσοι από εδώ μέσα χάνουν συνεχεια τις πένες τους με έναν μυστηριώδη τρόπο? ( μερικές φορες εμενα που μου πέφτουνε είναι σαν να τις καταπίνει η γη και τις ξαναβρίσκω μετά από "καναχρονο" που καθαρίζουμε το studio)  .Είναι  φθηνές αλλα και πάλη αυτό δεν αλλάζει το σπαστικό γεγονός ότι πρέπει να πας μέχρι το "μουσικομαγαζο" τις περιοχής σου για να πάρεις πένες.Βεβαια έχω αναπτύξει μια τεχνική: πήγα μια φορα και αγόρασα πολλές πένες τις έβαλα παντού τσάντες ενισχυτές μέχρι και πίσω από τα γραφεία πετούσα έτσι ώστε όταν θέλω πένα..τσούρ να την τσακώνω από το πουθενά..  ;D  ;D  ;D

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

πόσοι από εδώ μέσα χάνουν συνεχεια τις πένες τους με έναν μυστηριώδη τρόπο? ( μερικές φορες εμενα που m πέφτουνε είναι σαν να τις καταπίνει η γη και τις ξαναβρίσκω μετά από "καναχρονο" που καθαρίζουμε το studio)  .Είναι  φθηνές αλλα και ράλλη αυτό δεν αλλάζει το σπαστικό γεγονός ότι πρέπει να πας μέχρι το "μουσικομαγαζο" τις περιοχής σου για να πάρεις πένες.Βεβαια έχω αναπτύξει μια τεχνική: πήγα μια φορα και αγόρασα πολλές πένες τις έβαλα παντού τσάντες ενισχυτές μέχρι και πίσω από τα γραφεία πετούσα έτσι ώστε όταν θέλω πένα..τσούρ να την τσακώνω από το πουθενά..  ;D  ;D  ;D

Η ράλλη είναι πιο βαριά από το πολότους;

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι κλασσικό "πρόβλημα" ειδικά αν κάνεις συχνά πρόβες, live, και γενικά τραβολογάς την κιθάρα από δω κι από κει.

 

http://www.thomann.de/gr/dunlop_tortex_jazz_pick_m3.htm

 

Μια στο τόσο που ξεμένω, αγοράζω το συγκεκριμένο σετ, και έχω νέο απόθεμα για τουλάχιστον έναν χρόνο!

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει λυση.

 

Παιρνεις μια πενα, της ανοιγεις μια τρυπα στην πανω μερια, περνας ενα σχοινακι το δενεις και την αλλη ακρη την δενεις στον καρπο σου.

 

Δεν υπαρχει περιπτωση να την χασεις ποτε ραλλη.

 

Παω τωρα να ξεκουραστω για πιεσα πολυ τον εγκεφαλο μου για να βρω αυτη την διαχρονικη λυση που θα σωσει πολυ κοσμο.

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει λυση.

 

Παιρνεις μια πενα, της ανοιγεις μια τρυπα στην πανω μερια, περνας ενα σχοινακι το δενεις και την αλλη ακρη την δενεις στον καρπο σου.

 

Δεν υπαρχει περιπτωση να την χασεις ποτε ραλλη.

 

Παω τωρα να ξεκουραστω για πιεσα πολυ τον εγκεφαλο μου για να βρω αυτη την διαχρονικη λυση που θα σωσει πολυ κοσμο.

..και άμα σου κοπεί το σχοινάκι?  :P

zappin' is good....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου