Προς το περιεχόμενο

χαμένες πένες


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου αρεσει που το διορθωσες και το εκανες ποιο high. :D

 

.....................Είναι  φθηνές αλλα και πάλη αυτό δεν .......

Πρώην VARTANIS 🙂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 23
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

αιλινορομαοικεί

;D ;D ;D ;D ;D

και ετσι φορ δε ρεκορτ ,κλεβω πενες φιλων δεν αγοραζω ποτε(δεν ειναι τσιγκουνια απλα μπορω να τις δοκιμασω αρκετη ωρα ;D),παντα τις περναω με γυαλοχαρτο για να στρογγυλεψουν λιγο ,δεν τις χανω ποτε και παιζω με αυτες μεχρι να λιωσουν και να μην μπορω να τις πιασω(μετα τις παιρνει η κοπελα μου και τις μαζευη σε ενα κουτακι...δεν ξερω γιατι το κανει....δεν θα μαθω ποτε ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αιλινορομαοικεί

πάλη;;;; - ώλω τα ήδηα και τα ήδηα δοίχνοι οι τιλαιώραση

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πόσοι από εδώ μέσα χάνουν συνεχεια τις πένες τους με έναν μυστηριώδη τρόπο? ( μερικές φορες εμενα που μου πέφτουνε είναι σαν να τις καταπίνει η γη και τις ξαναβρίσκω μετά από "καναχρονο" που καθαρίζουμε το studio)  .Είναι  φθηνές αλλα και πάλη αυτό δεν αλλάζει το σπαστικό γεγονός ότι πρέπει να πας μέχρι το "μουσικομαγαζο" τις περιοχής σου για να πάρεις πένες.Βεβαια έχω αναπτύξει μια τεχνική: πήγα μια φορα και αγόρασα πολλές πένες τις έβαλα παντού τσάντες ενισχυτές μέχρι και πίσω από τα γραφεία πετούσα έτσι ώστε όταν θέλω πένα..τσούρ να την τσακώνω από το πουθενά..  ;D  ;D  ;D

Για να το σοβαρέψω λίγο

 

Το πρόβλημα σου θα λυθεί αμέσως αν το γυρίσεις σε φίνγκερσταϊλ  ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά, τώρα, εγώ τις φωνάζω και έρχονται. Λίγη εκπαίδευση θέλουν ρε παιδιά... Μη βαριέστε τόσο πολύ...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δώσε βάση σ' αυτό που θα σου πω.

1. Τρύπα τες και πέρνα τες σαν μενταγιόν (στον λαιμό). Μόνο αν σου κόψουν το λαρύγγι θα τις χάσεις.

 

2. Πάρε ένα κουτάκι και βάλτες όλες μέσα, και ένα δεύτερο γι' αυτές που χρησιμοποιείς. Πάντα θα έχεις απόθεμα (όταν τελειώνουν στο πρώτο κουτάκι παίρνεις άλλες).

 

3. Πάντα να έχεις ψιλά επάνω σου (θα εξηγήσω αργότερα).

 

4. Να φοράς ρούχα με μεγάλα κουμπιά (πουκάμισα, μπλούζες, κλπ)

 

Η εξήγηση του 3. και του 4. είναι η εξής.

 

Φίλος καρδιακός και συνφορουμίτης είχε μόνιμα αυτό το πρόβλημα σε live (έχανε τις πένες του). Οπότε ή έβρισκε κανένα ευρώ στην τσέπη και το χρησιμοποιούσε σαν πένα, ή έσπαγε κανένα κουμπί και έκανε το ίδιο, ή έπαιζε με τα δάχτυλα (αν δεν είχε κανείς μια πένα να του δώσει).

Και μιλάμε για live πχ με την Big Τime Sara όχι τίποτα συνοικιακά τώρα.

Freud-Σαντές

Ποιητής-Ερωαναλυτής PhD-SG

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου