Προς το περιεχόμενο

Marooned


dvat

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και εγώ κουράστηκα αλλά θα κάνω μια τελευταία διευκρίνηση....

 

- Δεν προσπαθώ να σε πείσω ότι παίζω τέλεια! Προσπάθησα να σου εξηγήσω την προσέγγισή μου αλλά ήταν μάταιο! Ούτε κατάλαβες τίποτα από ότι σου έγραψα ούτε προσπάθησες! Φάνηκε από τα σχόλιά σου αυτό!

 

- Αυτό που μετράει είναι ότι εσένα δεν σου άρεσε, πράγμα απόλυτα σεβαστό

 

- Δεν βγαίνει κανένα νόημα από τις τοποθετήσεις σου και τις αναλύσεις σου

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ κουράστηκα αλλά θα κάνω μια τελευταία διευκρίνηση....

 

- Δεν προσπαθώ να σε πείσω ότι παίζω τέλεια! Προσπάθησα να σου εξηγήσω την προσέγγισή μου αλλά ήταν μάταιο! Ούτε κατάλαβες τίποτα από ότι σου έγραψα ούτε προσπάθησες! Φάνηκε από τα σχόλιά σου αυτό!

 

- Αυτό που μετράει είναι ότι εσένα δεν σου άρεσε, πράγμα απόλυτα σεβαστό

 

- Δεν βγαίνει κανένα νόημα από τις τοποθετήσεις σου και τις αναλύσεις σου

 

Αχμμμμ!!!! ναι... οκ!! Παρακαλω ας τοποθετηθουν και αλλοι φιλοι γιατι εγω ειμαι τρελος που τα λεγομενα μου δεν βγαζουν νοημα!

 

μια απλη παραθεση που τα λεει ολα!

 

Φίλε Θανάση, καταρχήν σε ευχαριστώ για το χρόνο και το ενδιαφέρον σου. Το θέμα δεν είναι να γίνει η σύγκριση με το πρωτότυπο, για αυτό τον λόγο, εκτός από 1-2 φράσεις που θυμίζουν λίγο το κανονικό κομμάτι, οι υπόλοιπες δεν μοιάζουν! Το στοίχημα ήταν να παντρέψω το παιξιμό μου (που είναι πολύ πιο σκληρό από αυτό το clip που ανέβασα...) με κάποιες τεχνικές-φράσεις σημεία αναφοράς του Gilmour ανεξαρτήτος του Marooned...

 

Άν το ακούσεις ξανά θα δεις ότι πιστή διασκευή νότα προς νότα δεν είναι! Ωστόσο θα παρατηρήσεις σημεία έντονα Gilmοurικά χωρίς το συνολικό clip να σου θυμίζει Gilmour!

 

Δεν χρειάζεται να τα παίρουμε όλα τόσα σοβαρά και τόσο αυστηρά ρε παιδιά, δεν είναι επίσημη κυκλοφορία για να λέμε ότι ήθελε λίγο παραπάνω delay (που όντως ήθελε) ή ότι ήθελε λιγότερο gain ( που δεν ήθελε γιατί έχει πολύ λίγο στην πραγματικότητα)!!

 

Το θέμα είναι η γενικότερη αίσθηση! Ο ήχος και το παίξιμο γενικά ήταν κοντά ή μακρυά? Και το ανέβασα επειδή με ενδιαφέρει πάντα η γνώμη σας ανεξαρτήτος της δικής μου αυτοκριτικής...

 

Anyway thank u πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω ότι έχουμε θέμα εδώ πέρα!

 

Λοιπόν, αν είναι κάθε φορά να ξαναβάζεις παράθεση όλο τον διάλογο θέλουμε ειδικό site για αυτη τη δουλειά! Σε κόβω αυτό να ξανακάνεις! Ανυπομονώ....

Όχι άλλα μινόρε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου