Προς το περιεχόμενο

μπαμπα θελω προενισχυση!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

πριν λιγο καιρο αποφασησα να μπω και γω στον χορο της ρακιερας,και μετα λυπης μου(ή μηπως χαρας μου?) συνειδητοποιησα :lol: πως γινεται χαμος απο λαχταριστα καλουδια!θα ηθελα να ακουσω την αποψη σας σχετικα με το θεμα της προενισχυσης.να προτιμησω jmp-1 η μηπως κατι ποιο high tech σε tech21?

επισης αν καποιος εχει το jmp θα ηθελα να μου πει το κατα ποσο ειναι ευελικτο σχετικα με την γκαμα των ηχων που αποδιδει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτήν την απορία για τον JMP την έχω και εγώ γιατί την χρησιμοποιούν και ο Dave Murray των Iron Μaiden και ο Mick Thompson των Slipknot αλλά πολυ διαφορετικά αποτελέσματα :? Σίγουρα παίζουν και άλλα αλλά όσο να ναι...

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταθερα παρε Sans Amps PSA 1 ,kammia σχεση με το jmp,κλασης ανωτερο,το ειχα παλαιοτερα και αφου πηρα το sans amp βρηκα την υγεια μου,εχει περιπου 900 ευρω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταθερα παρε Sans Amps PSA 1 ' date='kammia σχεση με το jmp,κλασης ανωτερο,το ειχα παλαιοτερα και αφου πηρα το sans amp βρηκα την υγεια μου,εχει περιπου 900 ευρω....[/quote']

Το ειχα πει και εγω στον stavrilian και δεν με ακουγε..... :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου