Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για chorus flanger phaser όλα σε ένα........


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ελπίζω ο τίτλος να μην σας μπέρδεψε ψάχνω για ένα πέταλακι που να έχει όλα αυτά εφέ πάνω μιας και δεν έχω πολύ χώρο πάνω στην πεταλιερα μου. Ψάχνοντας στο μεταξύ είδα αυτό το οποίο το βρίσκω και σε σούπερ τιμή    marshall regenerator έχει κανείς άποψη για το πετάλι αυτό η κάτι παρόμοιο; δεν θέλω να χαλάσω τον ήχο μου τώρα που έχω κατασταλάξει. Τα εφέ που έχω είναι  sd1, Hot british, dd2 και για reverb exω από τον blues junior.

Thanks

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπίζω ο τίτλος να μην σας μπέρδεψε ψάχνω για ένα πέταλακι που να έχει όλα αυτά εφέ πάνω μιας και δεν έχω πολύ χώρο πάνω στην πεταλιερα μου. Ψάχνοντας στο μεταξύ είδα αυτό το οποίο το βρίσκω και σε σούπερ τιμή    marshall regenerator έχει κανείς άποψη για το πετάλι αυτό η κάτι παρόμοιο; δεν θέλω να χαλάσω τον ήχο μου τώρα που έχω κατασταλάξει. Τα εφέ που έχω είναι  sd1, Hot british, dd2 και για reverb exω από τον blues junior.

Thanks

Καλημερα απο εμενα με κλειστα ματια σου προτεινω αυτο και εκλεισες  http://www.sourceaudio.net/products/soundblox2/orbital_modulator.php
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα απο εμενα με κλειστα ματια σου προτεινω αυτο και εκλεισες  http://www.sourceaudio.net/products/soundblox2/orbital_modulator.php

αμάν αυτό φαίνεται πολύ καλό αλλά δεν το βρίσκω σε καλή τιμή το μ5 από την άλλη πλευρά του βρίσκεις σε καλή τιμή αλλά έχει μέσα και άλλα που δεν τα χρειάζομαι. Θα την ψάξω για Soundblox είναι και True by pass. Το έχει κανείς να μου πει εντυπώσεις;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμάν αυτό φαίνεται πολύ καλό αλλά δεν το βρίσκω σε καλή τιμή το μ5 από την άλλη πλευρά του βρίσκεις σε καλή τιμή αλλά έχει μέσα και άλλα που δεν τα χρειάζομαι. Θα την ψάξω για Soundblox είναι και True by pass. Το έχει κανείς να μου πει εντυπώσεις;

Φιλε μου εχω  το classic distortion , το tri mod phaser και το tri mod flanger και εχω να πω τα καλυτερα 8)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ειχα το mm4 ειναι πολυ ωραιο μηχανημα ακρως παραμετροποιησιμο απλα δεν μπορεις να παιξεις πανω απο ενα εφε.αν θες για παραδειγμα chorus και flanger ταυτοχρονα δεν μπορεις.και δεν υπαρχει καποιο mod.ειναι σχετικα μεγαλο 3-4 boss στη σειρα περιπου

 

+1 για το nova modulator

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου