Προς το περιεχόμενο

Eπιλογη καμπινας για το σπιτι


Stinky

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολλα λεφτα το attenuator ρε φιλε... Αστα δεν γινετε αχαχαχα

Ξερει κανεις η εχει δοκιμασει να παρει μαζι του κεφαλη στο αεροπλανο??? Τι πιθανοτητες εχω να την βαλω στην καμπινα επιβατον?

(κεφαλη-καμπινα το πιασες?  :P)

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερει κανεις η εχει δοκιμασει να παρει μαζι του κεφαλη στο αεροπλανο??? Τι πιθανοτητες εχω να την βαλω στην καμπινα επιβατον?

(κεφαλη-καμπινα το πιασες?  :P)

 

Καμια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω σκ@τα... Ηρθε ο mashall και ειναι κτηναρα... Δεν μετακινειτε με τπτ. Τον βλεπω στις αγγελιες για πωληση η ανταλλαγη με κατι πιο μαζεμενο...

Ποσο πιανει περιπου? Μarshall 6100lm 30th anniversary 100watt ειναι. Απλα εχει αλλαχθει η σχαρα με πλεξι...

Η ειναι κριμα να την δωσω? Καλο διακοσμιτικο αν και λιγο ογκωδες  :P

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε φιλε ... εσυ δεν του δωσες καν την ευκαιρια να βγαλει τον καλο του εαυτο(αν κριβει κατι τετοιο ... σε χαμηλες εντασεις).Μηπως βιαζεσαι να τον πουλησεις;Οχι οτι ειναι λιγα τα βατ αλλα γνωμη μου ειναι να τον ψαξεις λιγο(πολυ).Κανε τον κοπο να διαβασεις και το sticky του alderbody "Ενισχυtips" που μπορει να σε βοηθησει.Εγω ψαχτηκα αρκετα με τον Mesa μου(F-50) αλλα τελικα ανταμειφθηκα με το παραπανω.Τελος αν δεν τα καταφερεις να παρεις αυτο που ηθελες  , γκουγκλαρε και λιγο για DIY Isolation cab λυσεις.Μπορει παρεις καλο αποτελεσμα χωρις να ξοδεψεις πολλα.

Live fast , die ... hard!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου