Προς το περιεχόμενο

BLUES WIRE Black Magic Woman


ez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Guru

Πάντα ήθελα να καταφέρουμε να πλησιάσουμε την αυθεντική εκτέλεση του κομματιού...

Εδώ ένα απόσπασμα από συναυλία στην Κύπρο με την τελευταία σύνθεση του γκρουπ.

Μανώλης Βουράκης-κιθάρα, Νίκη Γουρζουλίδου-τύμπανα και βέβαια ο Σωτήρης Ζήσης στο μπάσο (πάντα...). Ελπίζω να σας αρέσει. Νοιώθω σαν μικρό παιδί όταν παίζω μουσικές που έχω αγαπήσει βαθειά και θέλω να το μοιραστώ μαζί σας... :)

Keep on playin' da music,

ez

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

στο 1¨27 διακρινω ενα καμμενο να πεζει φρουτακια στο μπαρ κ σας εχει γυρισει την πλατη..! γιατι η κυπρος εχει μεσα της κ λιγο ελλαδα.φενεται. α ρε ελλαδαρα .τεσπα λιγο ακυρο ΄το σχολιο./

 

λοιπον ηλια πολυ μ αρεσε. ελπιζω να σε δω απο κοντα ... (εχω κ μια κιθαρα που παλιοτερα σου ανηκε... μια gibson ακουστικη παλια.)

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

στο 1¨27 διακρινω ενα καμμενο να πεζει φρουτακια στο μπαρ κ σας εχει γυρισει την πλατη..! γιατι η κυπρος εχει μεσα της κ λιγο ελλαδα.φενεται. α ρε ελλαδαρα .τεσπα λιγο ακυρο ΄το σχολιο./

 

λοιπον ηλια πολυ μ αρεσε. ελπιζω να σε δω απο κοντα ... (εχω κ μια κιθαρα που παλιοτερα σου ανηκε... μια gibson ακουστικη παλια.)

 

Ευχαριστώ...ποιά έχεις, την LG1?

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι την πηρα απο ενα παιδι εδω στο νοιζ που μενει κοντα μου στην ηλιουπολη..! .ωραια.! σου στελνει χαιρετισματα.!!!!!!η κιθαρα.

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Ναι την πηρα απο ενα παιδι εδω στο νοιζ που μενει κοντα μου στην ηλιουπολη..! .ωραια.! σου στελνει χαιρετισματα.!!!!!!η κιθαρα.

 

Πολύ την αγάπησα αυτή τη κιθάρα φίλε μου...να την προσέχεις, έχει καλά τραγούδια μέσα της, μόνο λίγο ψάξιμο θέλει...

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

στο 1¨27 διακρινω ενα καμμενο να πεζει φρουτακια στο μπαρ κ σας εχει γυρισει την πλατη..! γιατι η κυπρος εχει μεσα της κ λιγο ελλαδα.φενεται. α ρε ελλαδαρα .τεσπα λιγο ακυρο ΄το σχολιο./

 

λοιπον ηλια πολυ μ αρεσε. ελπιζω να σε δω απο κοντα ... (εχω κ μια κιθαρα που παλιοτερα σου ανηκε... μια gibson ακουστικη παλια.)

 

Πάντως νομίζω ο "καμμένος" είναι ο ταμίας!!! ;D

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να σαι καλα ηλια θα σε πετυχω καποτε.την προσεχω.στην θηκη της στην ντουλαπα μου.σε εκανα κ add FACEBOOK .MARIOS LAZ IOannidis. καλα ταξιδια παιχτη.! :)

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Peter Green is the man...Και η διασκευή του Slabo Day στο off the box( αν θυμάμαι καλά το αλμπουμ ), respect...

 

Σ'ευχαριστώ πολύ, μιά και το ανέφερες...δες μιά εκτέλεση (χωρίς το βιολί...).

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θυμάμαι αμυδρά, μπορεί δηλαδη να κάνω και λάθος, ένα βιντεο απο τις ηχογραφήσεις του κομματιού με τον Green παρόντα, ίσως σαν βίντεο κλιπ για το συγκεκριμένο κομμάτι. Is my mind playing tricks on me?

It's a shame stupidity isn't painful.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου