Προς το περιεχόμενο

Νέο τραγούδι, Περνούν οι Μέρες. Μοιραστείτε το.


marilazi

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε πρώτη διαδυκτιακή μετάδοση,ένα νέο τραγούδι για όλους εσάς.Μοιραστείτε το αν σας αρέσει.Ευχαριστώ όσους συμμετείχαν. Μάριος ΛαΖ Ιωαννίδης.

 

 

ΠΕΡΝΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΕΣ - PERNOUN OI MERES (HD)

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία παραγωγή, ενορχήστρωση, ήχος, παίξιμο. Επιτέλους στίχος που δεν λέει κουταμάρες. Ο τραγουδιστής μου φάνηκε σαν τον Πορτοκάλογλου (να τραγουδάει με τη μύτη όμως).

Επαγγελματική δουλειά. :)

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνήσω κι εγώ με το Νέστορα.

Πολύ Πορτοκάλογλου μου φάνηκε.

Ωραίοι ! Ηχός,αρμονία,ενορχήστρωση.

Ωραίοι!

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο τραγούδι,με όμορφες μελωδίες,επίσης στίχοι,φωνή,ενορχήστρωση όλα συμβάλουν στη μεταφορά συναισθημάτων στον ακροατή.Μου αρέσει  :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εξαιρετική δουλειά παιδιά...μπράβο!

Κατά τη γνώμη μου, το βίντεο περισσότερο "θάβει" παρά βοηθάει το κομμάτι. Είναι αχρείαστα πομπώδες και σκοτεινό και δεν μ' αφήνει να "ταυτιστώ" σε κάποιο βαθμό με το περιεχόμενο των στίχων.

 

 

(να το πω λίγο ωμά- το βίντεο είναι κλαψομούνικο και μοιάζει να απευθύνεται σε ερωτοχτυπημένες ανέραστες χοντρές εικοσάρες :P )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το βίντεο είναι κλαψομούνικο και μοιάζει να απευθύνεται σε ερωτοχτυπημένες ανέραστες χοντρές εικοσάρες :P

 

Όταν διαβάζω τέτοια όμορφα στο noiz θυμάμαι κάτι ωραίες παρασκευές

επί χρυσής εποχής kwstas79 και evris :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε.. Η αλήθεια είναι ότι χρειάζεται ένα βίντεο κανονικό.καταλαβαίνω τι ενοεις,απλά θελΑμε να ακουστεί το τραγούδι όσο πιο σύντομα ..λόγω ενθουσιασμού ίσως.ευχαριστώ για τ σχόλια .:)

www.mariolaz.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου