Προς το περιεχόμενο

BLUES WIRE Black Magic Woman


ez

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Hλια

τι κιθαρα ηταν αυτη που τα'φτησε  ;D

προχθες στο ΡΟΝΤΕΟ ?

καταπληκτικο ''ακουστικο σετ'' αν και μας την εσπασε

στο τελος με το προβλημα στη κιθαρα.

 

;)

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Hλια

τι κιθαρα ηταν αυτη που τα'φτησε  ;D

προχθες στο ΡΟΝΤΕΟ ?

καταπληκτικο ''ακουστικο σετ'' αν και μας την εσπασε

στο τελος με το προβλημα στη κιθαρα.

 

;)

 

 

 

Μάλλον το Κύτταρο εννοείς... ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια, ναι ρε γαμώτο, ήταν χοντρό σπάσιμο, η βραδιά πήγαινε πολύ καλά για μας μέχρι τότε...τέλος πάντων, shit happens που λένε ή για να συνάδω με το συγκεκριμένο post, Oh well...

Η κιθάρα είναι μιά απλή ρέπλικα 000 με μασίφ ξύλα όμως και πολύ ωραίο V-neck που την έχω "περιποιηθεί" λιγάκι εμφανισιακά...και να φανταστείς οτι τελικά το πρόβλημα ήταν αστείο...απο το "κοπάνημα" έφυγε η μπαταρία του μαγνήτη απ'τη θέση της...

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΚΥΤΤΑΡΟ OHHH YEHHH...

Παει γερασαμε....

αυτο που με εστειλε παντως , ηταν ο ηχος της αφου ''εμεινε''

και επαιζες χωρις τιποτα.

ακουγοταν μια χαρα απο κατω , αν και δεν ειχαμε και πολυ ησυχια.

ευγε.  :)

 

 

one more pls ....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hats Off στον εξαιρετικό κύριο Peter Green με την τρομερή αισθητική του λεπτότητα, και μία απο τα ίδια στους Blues wire που μας τον θυμίζουν με τις διασκευές τους ή με τις παραπομπές τους μέσα απο originals. Συγχαρητήρια και για το ακλόνητο και στιβαρό "Oh Well..." το οποίο ταίριαξε πολύ στο ύφος των blues wire. Ελπίζω το μέλλον να ακούσουμε και άλλα τόσο απο Green και απο άλλους ξεχασμένους Αμερικανούς συναδέλφους (Magic Sam).

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ζάικος... Α1 όπως πάντα...

Όπως έλεγε και ένας κοινός φίλος, ο Ηλίας είναι ο μόνος που μπορεί να πάρει feedback από κλειστό ενισχυτή... :-)

Χαρά μας που σε έχουμε εδώ Ηλία...

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

+1

 

Πολύ καλό. Αναμενόμενο :)

 

Και μένα χαρά μου είναι. Θέλω με την ευκαιρία να σας πω δυό τρία πραγματάκια... Πρώτα απ'όλα ευχαριστώ όλους εκείνους που με τα καλά τους λόγια και τις παρατηρήσεις τους γεμίζουν τη ψυχή μου με κουράγιο, πίστη κι αισιοδοξία. Αν ένα πράγμα δεν έχει αλλάξει μέσα μου όλα τα χρόνια που ασχολούμαι με τη μουσική, αυτό είναι η λαχτάρα να μοιραστώ γνώσεις, απόψεις, αντιλήψεις. Κι αν υπάρχουν και μερικές γκρινιάρικες κριτικές, καλοδεχούμενες κι αυτές εφόσον είναι καλοπροαίρετες κι εποικοδομητικές... Όλη μου τη ζωή νοιώθω πιτσιρίκος και κατά πως φαίνεται έτσι θα τελειώσω... Remember, i'm just one of the boys, we're all under the same sky...

 

The music you listen to, becomes the soundtrack of your life

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου