Προς το περιεχόμενο

Καταλογος thomann(!) απο ταχυδρομειο


mariopol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η εγχρωμη, ιλουστρασιον ΒΙΒΛΟΣ των 420 κυριλε σελιδων που στελνει το musicstore δυο φορες το χρονο τοτε θα επρεπε να εκτινασε τις τιμες στα υψη (βεβαια εδω που τα λεμε το musicstore ειναι κατα τι πιο ακριβο στα ειδη που με ενδιαφερουν απο τον Θωμα)

 

Μιλήσανε και τα ρετιρέ. Είναι πιό ακριβοί ακόμα και μετά την "έκπτωση Evris";

 

Εμένα μου τό'χουν στείλει 1 (μία) φορά κύριε προνομιούχε.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 37
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μιλήσανε και τα ρετιρέ. Είναι πιό ακριβοί ακόμα και μετά την "έκπτωση Evris";

 

Εμένα μου τό'χουν στείλει 1 (μία) φορά κύριε προνομιούχε.

 

Εχουν χαθει οι αξιες... τι ψαχνεις... η εκπτωση Evris στο musicstore πια δεν ειναι ουτε 40% της τιμης, για ανω των 1500 ευρω.

 

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εγχρωμη, ιλουστρασιον ΒΙΒΛΟΣ των 420 κυριλε σελιδων που στελνει το musicstore δυο φορες το χρονο τοτε θα επρεπε να εκτινασε τις τιμες στα υψη (βεβαια εδω που τα λεμε το musicstore ειναι κατα τι πιο ακριβο στα ειδη που με ενδιαφερουν απο τον Θωμα)

 

...οπότε δεν έχω κάτι να προσθέσω  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τους είχα ζητήσει να με βγάλουν απ την λίστα άλλα αυτή την φορά μου ήρθε κι έμενα

το............οοοοο...... Kalimera Ellada (παπαδάκι διαβάζεις? μου λέει η μάνα μου  ;D)

I am chasomeritus and Goal Keeper

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εκεινη την ημερα πληρωσα 465 ευρω συνεργειο αυτοκινητου,και μολις ειχα πληροφορηθει για τα νεα τελη κυκλοφοριας και μου ειχαν πεσει τα δοντια.Φαφουτης οπως ημουν γυρισα απο τη δουλεια σπιτι και ειχα δυο γραμματα. Το ενα ηταν ο λογαριασμος της Vodafone που ηταν ενα εκατοσταρικον και εκει πια εβαλα τα κλαματα. Μεσα στο πονο μου λεω για να δω το αλλο. Και τι ηταν???

Το Καλημερα Ελλαδα. "Ασταδιαλα κι εσυ ρε" ειπα και το εστειλα εις τον καλαθον. Βρακι δεν εχει ο ποπος μας λουλουδια θελει ο απαυτος μας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρακι δεν εχει ο ποπος μας λουλουδια θελει ο απαυτος μας

Για να σου έρθει ο κατάλογος, σημαίνει ότι κάπου έβαλες και εσύ το χεράκι σου (τη πιστωτική σου δηλ)...μην κλαίγεσαι και έρχονται Χριστούγεννα.

 

Πήγαινε τωρα στα σκουπίδια και πάρτο πίσω...μπορεί να το μετανειώσεις

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου