Προς το περιεχόμενο

4Bitten...Απιστευτο Group...


tsak6735

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε genius Loci μπορώ να δεχτώ οτι μπορεί να είχαν όλοι τους μια δουλειά ή ένα πρόβλημα και ξαφνικά να λύθηκε όταν ήταν να παίξουν, αλλά δε μπορώ να δεχτώ ότι δεν είπαν ούτε ένα ευχαριστώ στα παιδιά που τους άνοιξαν τη βραδιά!! ούτε καν ανέφεραν τίποτα! Έστω και στα αγγλικα.... Όσο για το αν ξεκίνησα καλά ή κακά δεν ξέρω τι χαρτί είσαι εσύ μες στο noiz και μιλάς με αυτο το υφάκι, οπότε άσε να ξέρω εγώ πως ξεκίνησα...

 

α) Δεν κατάλαβα. Παίζαν οι Καλοί πρώτοι και οι Κακοί μετά και οι Κακοί ήρθαν μόνο την στιγμή που θα παίζαν και δεν άκουσαν τους Καλούς;

Αν εννοείς αυτό και έχεις ελάχιστη γνώση από ερασιτεχνικές Ελληνικές συναυλίες/gig θα μπορέσεις να καταλάβεις ότι αυτό ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΙ ως σενάριο.

 

β) Ποιός είναι ο Loci μπορείς να δεις.

 

γ) Ότι με το καλημέρα μπήκες και γκρίνιαξες είναι γεγονός. Το ότι δεν φαίνεται ωραίο, πάλι είναι γεγονός.

 

Πάρτο λίγο αλλιώς και καλώς ήλθες.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Αγαπητοί συμφορουμίτες,

 

Αν και δεν είμαι τακτικός επισκέπτης του φόρουμ, έπεσα τυχαία στον τίτλο του παρόντος θέματος  και μου κέντρισε το ενδιαφέρον, θεωρώντας πως σχετίζεται άμεσα με το χθεσινό live. Ως μέλος των Beer Addicted Night Dogs (B.A.N.D.), του support σχήματος της χθεσινής βραδιάς και με απόλυτη επίγνωση του ότι εκπροσωπώ στο 100% και τα υπόλοιπα μέλη, οφείλω να δηλώσω τα εξής:

 

1) Η συνεργασία μας με τα μέλη των 4Bitten ήταν άριστη και το λέω ξεκάθαρα πως δεν υπήρξε, ούτε υπάρχει κανένα πρόβλημα με τα παιδιά και τους ευχαριστούμε γι’ αυτό.

 

2) Δεν είμαι σε θέση να γνωρίζω αν οι 4Βitten ήταν ή όχι παρόντες την ώρα που εμείς βρισκόμασταν στη σκηνή. Αυτό είναι προσωπική επιλογή του καθενός και κάτι τέτοιο, είτε συνέβη είτε όχι, σίγουρα δε μας θίγει στο παραμικρό ως μπάντα και ως ανθρώπους.

 

3) Ευχαριστούμε όσους παρευρέθηκαν στο χθεσινό event και μας τιμά το γεγονός πως κάποιοι έχουν να πουν καλά λόγια για εμάς. Τους ευχαριστούμε πολύ γι’ αυτό και είναι ιδιαίτερα σημαντικό για εμάς. Ωστόσο, όφειλα να ξεκαθαρίσω τη θέση της μπάντας προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

 

Με εκτίμηση,

Γιώργος

 

www.myspace.com/bandgr

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος. Μπράβο φίλε. Είσαι παράδειγμα προς μίμηση στο χώρο του ελληνικού λάιβ.

(Edit: Δυστυχώς οι άλλοι δύο δεν άφησαν νιφάδα ποπ κορν αλλιώς θα σου προσέφερα...)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H αληθεια βρισκεται στους "sex pistols" γκε γκε....

 

Επι του θέματος μιας και που τωρα το διαβασα ειναι λιγο βιαστικο να κρίνεις μια μπαντα(οποιαδήποτε) απο ενα τραγουδι στο radio arvila και οποιοδηποτε tv show ειδικα απο τη στιγμη που ειναι live.Το βιντεο οντως ειναι κακο αλλα κακο δεν ειναι και του Blaze, των Outloud κ.α.;Λιγο η ηχοληψια,λιγο οτι ο κιθαριστας ειναι κρυος λιγο το αγχος κτλ κτλ...

 

Τωρα για την ελληνικη σκηνη εχουμε πολλα καλα ονοματα αλλα κατα τη γνωμη μου λιγα αν οχι σχεδον κανενα τηρουν αυτα τα στανταρ για να ξεφυγει το πραμα και σε πολλες περιπτωσεις φταινε και αλλοι παραγοντες(πχ παραγωγοι).

 

Υ.Γ. Μπαντάρα ηταν οι less than human για οποιον θυμαται.

never compromise tone for features....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος γουσταρει σβηνει μεταφερει posts δε δινει δεκαρα για το δικαιωμα της γνωμης του αλλου. δικαιωμα εχουν μονο αυτοι που μπορουν να μεταφερουν κ να σβηνουν. δεν απαντανε αν δε βολευει κ σβηνουν αν δε συμφωνουν. ωραιο forum φτιαξατε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

οποιος γουσταρει σβηνει μεταφερει posts δε δινει δεκαρα για το δικαιωμα της γνωμης του αλλου. δικαιωμα εχουν μονο αυτοι που μπορουν να μεταφερουν κ να σβηνουν. δεν απαντανε αν δε βολευει κ σβηνουν αν δε συμφωνουν. ωραιο forum φτιαξατε

 

Όλα αυτά που αναφέρεις, (σβήνουμε, μεταφέρουμε και λογαριασμό δεν -σου- δίνουμε) είναι αλήθεια. Επίσης αλήθεια είναι ότι η γνώμη σου δεν μας ενδιαφέρει όταν εκφράζεται με αυτό τον τρόπο.  :)

Το θέμα κλειδώνεται μέχρι να ξεθυμάνεις (δηλαδή μέχρι αύριο).

Το κάρμα σου βρίσκεται στο -2. Στο -5 ενδέχεται να αποβληθείς προσωρινά ή οριστικά.

(Ξέρω ότι δεν σε νοιάζει, απλά το αναφέρω για να δεις ότι υπάρχουν κανόνες :) )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου