Προς το περιεχόμενο

4Bitten...Απιστευτο Group...


tsak6735

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδες ειδα αυτο το συγκροτημα στο ραδιο αρβυλα...και...εμεινα... απιστευτη φωνη η κοπελα!!!και οι τυποι τα σπανε... ;D

τσεκαρετε τους...

 

http://www.youtube.com/watch?v=KI32T9rcAlE

Οι καλύτερες ιδέες μας έρχονται από άλλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ο μπασίστας τους δουλεύει στο στούντιο που πηγαίνουμε και έτυχε να δούμε το συγκεκριμένο βιντεάκι εκεί. Πάρα πολύ καλό γκρούπ όντως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάλι δε μου άρεσαν καθόλου  ;D

Άκρως παρωχημένη μουσική,όπως επίσης και η φωνή...καλούλα και ωδειακή δε λέω αλλα πολύ συνηθισμένη και απρόσεχτη με τις δυναμικές. Επίσης με κούρασε το σόλο και ο drummer δεν είναι και ο πιο βράχος που έχω ακούσει. Αν είναι να τους κρίνουμε δηλαδή αυστηρά επαγγελματικά,αυτά θα έλεγα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mπορεί να μην έπαθα τη πλάκα μου μ' αυτό που είδα και άκουσα, (όπως και με τις τεχνικές δυνατότητες της μπάντας) αλλά δεν συμφωνώ και μ' αυτό το της παρωχημένης μουσικής.

InfluenSir!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιααα... ;) ... καλα δεν ειμαστε και manager :P να δουμε και να τους κρινουμε αυστηρα επαγγελματικα κλπ...εμένα μου φαινονταιι πολυ χυμα και "in your face" η μουσικη τους...και απο ποτε δηλαδη η rock πρεπει να ειναι μετρημενη και προσεγμενη??

δεν ειναι συμφωνικη ορχηστρα...δεν ξερω...γνωμες ειναι αυτες ;D..παντως αυτο το χυμα και η βρωμια σε συνδυασμο με "αρκετα καλα" γυναικεια φωνητικα... ειναι απ τα αγαπημενα μου.. :)

Οι καλύτερες ιδέες μας έρχονται από άλλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ βρωμια στη κιθαρα που καλυπτει ενδεχομενα λαθη κ αδυναμιες, πολυ καλη η φωνη συμφωνω με κλουζω

σωστά, έπρεπε να το παίζανε με καθαρό ήχο το κομμάτι..τώρα μας ξεγελάσανε :P :P :P

εμένα το κεντρικό ριφ με ξεσήκωσε και δεν είμουν ποτέ μεταλλάς..2 ψιλο-υποδείξεις μόνο έχω να κάνω..

1) θεωρώ πως η τραγουδίστρια δεν έδεσε απόλυτα με το ύφος του κομματιού, του έκοψε λίγο οργή κάπως και ήταν και πολύ "πάνω" σε σχέση με την μπάντα..

2) ο ήχος των τυμπάνων μου αρέσει πιό ογκώδης σε τέτοιες μουσικές, είτε με την βοήθεια του ηχολήπτη, είτε με πιό δυνατά χτυπήματα, είτε με χρήση μεγαλύτερης διαμέτρου τομ, κάσας κτλ

αυτά φιλικά και καλή συνέχεια :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης με κούρασε το σόλο

 

Οντως!!το ακουσα αρκετες φορες και εχεις δικιο..ειναι παρατραβηγμενο και κουραστικο..αλλα anyway..nice song!! ;D

Οι καλύτερες ιδέες μας έρχονται από άλλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο μπασίστας τους δουλεύει στο στούντιο που πηγαίνουμε και έτυχε να δούμε το συγκεκριμένο βιντεάκι εκεί. Πάρα πολύ καλό γκρούπ όντως :)

 

Ελα και συ στο Terra πηγαινεις?

Πως δε σε εχω δει? Πολυ καλο παιδι ο Ακης παντως. ;)

 

Επισης να προσθεσω επειδη τα παιδια το εχω δει και λαιβ. Ο κιθαριστας δεν ειναι καλος...Ειναι αψογος! Το ιδιο και ο μπασιστας ο Ακης και η τραγουδιστρια και ο ντραμερ. Απο τις πιο δεμενες μπαντες που εχω δει.

Εμφανιζονται πολυ συχνα στο Lazy.

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου