Προς το περιεχόμενο

4Bitten...Απιστευτο Group...


tsak6735

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ενα μπραβο στον alchemist που μπορει και ειναι αντικειμενικος, χωρις ειρωνιες και μαγκιες! πολυ σωστος....

Μερσί αλλά αυτά που έγραψα δεν είναι τίποτε περισσότερο από ένα ρεζουμέ όσων είχαν γραφτεί από τα υπόλοιπα παιδιά εδώ και τόσες σελίδες.

Οπότε ειλικρινά δεν καταλαβαίνω γιατί έπρεπε να φάμε τα μουστάκια μας προκειμένου να καταλήξουμε σε κάτι που όλοι συμφωνούσαμε από την αρχή.

 

Εγώ πάντως είχα όλη τη καλη διάθεση να αναφερθω στους sugah gallore & τα νεα τους τραγούδια. Αλλα με τι καρδια...

Κάνε ένα καινούριο thread ρε αδερφέ, το αξίζουν τα παιδιά... ;D

 

 

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 95
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • 7 μήνες αργότερα...

Κυρίες και κύριοι έτυχε να δω αυτο το συγκρότημα για δεύτερη φορά χτες σε ενα μαγαζί, δεν έχω κατι με τα παιδιά αλλά επειδή τυχαίνει να ακούω ξένη classic-hard rock, θεωρώ ότι δεν αντιπροσωπεύουν καν το στυλ, σαν συνθέτες απλά μου κάνει για μιά ακόμη φασολάδα στη βιομηχανία της μουσικής και σαν εκτελεστές πραγματικά έχω ακούσει πολύ καλύτερους...με κούρασαν από πολύ νωρίς και η όλη εμφάνισή τους ήταν καθαρά εμπορική! όσον αφορά το ήθος τους θα τους βαθμολογούσα κάτω του μετρίου διότι αν και Έλληνες ολο το βράδυ δεν άκουσα μια ελληνική λέξη απ΄το στόμα τους και κατα δεύτερον τα παιδιά που τους έκαναν support έκαναν πραγματικά μια πολύ αξιόλογη προσπάθεια και η κύριοι 4bitten, δεν μπήκαν καν στον κόπο να τους ακούσουν..εμφανίστηκαν μόνο για το δικό τους πρόγραμμα την οποία στάση για κάποιον που θέλει να λεγεται καλλιτέχνης θεωρώ επιεικώς απαράδεκτη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν μπήκαν καν στον κόπο να τους ακούσουν..εμφανίστηκαν μόνο για το δικό τους πρόγραμμα την οποία στάση για κάποιον που θέλει να λεγεται καλλιτέχνης θεωρώ επιεικώς απαράδεκτη...

 

αν εγινε ετσι ειναι κριμα, αλλα ειναι και η γενικοτερη νοοτροπια του ελληνα μουσικου. παω να παιξω γα την παρτη μου και οχι για να χαρω την φαση.

 

Υ.Γ. χθες κοιταζα τυχαια αυτο το thread και σημερα το επανεφερες  :P

 

www.myspace.com/thepuzzle4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

To ενδεχόμενο να είχαν δουλειές/υποχρεώσεις/πρόβλημα, και γι'αυτό να καθυστέρησαν δεν σας πέρασε από το μυαλό, ε?

 

Και εν'πάσει περιπτώσει, να επανέρχεται ένα θέμα για να πούμε την κακία μας, και μάλιστα στο πρώτο post στο forum, είναι φάουλ για μένα φίλε koou. Δεν ξεκίνησες καλά.

 

Κατά τη γνώμη μου το παρόν thread δεν έχει κάτι καινούργιο να προσφέρει και θα πρότεινα να κλειδωθεί.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εν'πάσει περιπτώσει, να επανέρχεται ένα θέμα για να πούμε την κακία μας, και μάλιστα στο πρώτο post στο forum, είναι φάουλ για μένα φίλε koou. Δεν ξεκίνησες καλά.

 

αποψη ηταν πιστευω οχι κακια.

 

To ενδεχόμενο να είχαν δουλειές/υποχρεώσεις/πρόβλημα, και γι'αυτό να καθυστέρησαν δεν σας πέρασε από το μυαλό, ε?

 

Οντως δεν αποκλειεται να εγινε και αυτο. Αλλα ειναι γενικοτερη αυτη η νοοτροπια. Προσωπικα με τα παιδια δεν εχω τιποτα και ισα ισα τους ξερω και πηγαινα και σε λαιβ που ειχε και ελαχιστο κοσμο πριν καιρο που παιζανε καθημερινες, και ειναι και καλα παιδια και προσγειωμενα, δεν εχει να κανει αυτο.

 

www.myspace.com/thepuzzle4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε νομίζω ότι είναι η νοοτροποία του Έλληνα μουσικού έτσι, είναι απλά ενός ανάγωγου ανθρώπου. Tελοσπάντων για να μην μας επικυρήξουν ας λήξουμε εδώ το θέμα...

 

Υ.Γ: εγώ πέρασα καλύτερα με τους support...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε genius Loci μπορώ να δεχτώ οτι μπορεί να είχαν όλοι τους μια δουλειά ή ένα πρόβλημα και ξαφνικά να λύθηκε όταν ήταν να παίξουν, αλλά δε μπορώ να δεχτώ ότι δεν είπαν ούτε ένα ευχαριστώ στα παιδιά που τους άνοιξαν τη βραδιά!! ούτε καν ανέφεραν τίποτα! Έστω και στα αγγλικα.... Όσο για το αν ξεκίνησα καλά ή κακά δεν ξέρω τι χαρτί είσαι εσύ μες στο noiz και μιλάς με αυτο το υφάκι, οπότε άσε να ξέρω εγώ πως ξεκίνησα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ενδεχόμενο να είχαν δουλειές/υποχρεώσεις/πρόβλημα, και γι'αυτό να καθυστέρησαν δεν σας πέρασε από το μυαλό, ε?

 

Και εν'πάσει περιπτώσει, να επανέρχεται ένα θέμα για να πούμε την κακία μας, και μάλιστα στο πρώτο post στο forum, είναι φάουλ για μένα φίλε koou. Δεν ξεκίνησες καλά.

 

Κατά τη γνώμη μου το παρόν thread δεν έχει κάτι καινούργιο να προσφέρει και θα πρότεινα να κλειδωθεί.

 

δουλειες υποχρεωσεις προβλημα;; δουλευομαστε μου φαινεται... το συγκροτημα ηταν εκει απο νωρις αφου τα πραγματα τους ηταν στημενα κ ετοιμα στη σκηνη. η υποχρεωση ηταν στο ενδιαμεσο μεχρι να παιξουν οι σαπορτ;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου