Προς το περιεχόμενο

Ποιο πιστεύετε πως είναι τα καλύτερα ακουστικά για DJ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπερα παιδια!χτες πηγα για testing στο sennheiser.πρωτη ματια λοιπον..με το που τα βλεπω αναρωτιεμαι,ειναι δυνατον αυτα τα ακουστικα να κανουν για monitoring k djing?k μαλιστα για professional use??2η κινηση.εξεταζω το υλικο κ το βαρος κ κρινω οτι τοσυγκεκριμενο λογω δομηε κ βαρους θα παθει δυσκολοτερα κατι απο ολα τα αλλα ακουστικα του djing style.εξαλου κ κατι να παθει(μακρια απο μασ!)ολα τα εξαρτηματα του ειναι ανανεωσημα!..3η κινηση..τα φοραω!εκει ηταν που εμεινα με ανοιχτο το στομα..εχο φορεσει stanton,akg,pioneer,denon,A & H  και τετοια απομονωση εξ.ηχων δν εχω ξανανιωσει!πραγματικο isolation!!!επισης πολυ βολικα!τουλαχιστον για το κεφαλι μου..ειναι παναλαφρα κ αγκαλιαζουν γλυκα το κεφαλι  μου!4η κινηση...βαζω cd κ ανοιγω ενταση..απιστευτη ποιοτητα!!ακουγα ηχους που  δν εχω ξανακουσει σε κομματι που ηταν γνωστο στα αφτια μου..δν εχουν το γκαζατο μπασο οπως καποια ακουστικα,αλλα εχουν απιστευτη λεπτομερια στον ηχο κ την ενταση που πρεπει κ με το παραπανω!οτι χρειαζομαι δλδ...5η κινηση..ανοιγω τα ηχεια του χωρου σε μεγαλη ενταση κ παω διπλα τους με τα senn sto κεφαλι..δν ακουγα τπτ απο εξω κ οτι ακουγα απο τα ακουστικα ηταν καθαρο,δυνατο,ποιοτικο!!5 κινηση???ε τι αλλο..στο ταμειο χωρις 2η κουβεντα!!χεχε.. τα πηρα!! ;D¨κ θεωρω οτι εκανα τη πιο σωστη επιλογη,τουλαχιστον για τα δικα μου κριτηρια.. ;)

ευχαριστω κ παλι οσοι απαντησαν sto post mou..βοηθησατε κ εσεις :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 21
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πόσο κοστίζουν τα ανταλλακτικά ?

 

τα pads αν θυμαμε καλα κανα 10ρικο( στα 7-8 χρονια χρησης) και το καλωδιο που χαλασε στα 12 χρονια!!!!! 25 ευρω

 

μη ψαρωνεται με Robocop-hi tech look "και καλα" ακουστικα,οπως ειπατε σπανε πολυ ευκολα και ειναι κ αβολα,δεν πακεταροντε,γενικα klein.

 

οι γερμαναραδες ξερουν τι κανουν!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου