Προς το περιεχόμενο

ludwig accent combo


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας!Σήμερα πήγα στον Νάκα να δοκιμάσω μία ludwig accent combo και την yamaha gigmaker.Μου είπε ότι ήταν ξεκούρδιστα αλλά εμένα μου άρεσε ο ήχος τους και ειδικά αν τα κούρδιζα σωστά.Δοκίμασα μόνο την ludwig την gigmaker δεν την είχε στο μαγαζί.Όταν χτυπούσα την κάσσα ακουγόταν η χορδιέρα του snare.Η gigmaker είναι καλή?Με ένα καλό σετ πιάτα αξίζουν τα 800-900ευρώ που θα δώσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα Τρυφωνα ,ερωτηση στην Αλεξανδρουπολη στον ΝΑΚΑ η στην Αθηνα ; Αν εχεις χρηματα κανε οτι θες.ΑΛΛΑ αν αυτα ειναι απο το υστερημα σου τοτε κοιτα για κατι πιο φθηνο και ταυτοχρονα ακαλυτερο ποιοτικα.Οι σημερινες Ludwig (accent κλπ) δεν ειναι Αμερικανικεςαρα δεν.... Στην Αμερικη φτιαχνουν ορισμενα μοντελα τα οποιοα εχουν αλλες τιμες . Εχω δει στις αγγελιες του ΝΟΙΖ καποια τετοια σετ να τα πουλανε 400-500 ευρω και δεν ξερω ποσο ακριβως κανει το καινουργιο ,ψαξτο λιγο ακομα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρονια πολλα Τρυφωνα ,ερωτηση στην Αλεξανδρουπολη στον ΝΑΚΑ η στην Αθηνα ; Αν εχεις χρηματα κανε οτι θες.ΑΛΛΑ αν αυτα ειναι απο το υστερημα σου τοτε κοιτα για κατι πιο φθηνο και ταυτοχρονα ακαλυτερο ποιοτικα.Οι σημερινες Ludwig (accent κλπ) δεν ειναι Αμερικανικεςαρα δεν.... Στην Αμερικη φτιαχνουν ορισμενα μοντελα τα οποιοα εχουν αλλες τιμες . Εχω δει στις αγγελιες του ΝΟΙΖ καποια τετοια σετ να τα πουλανε 400-500 ευρω και δεν ξερω ποσο ακριβως κανει το καινουργιο ,ψαξτο λιγο ακομα .

Ευχαριστώ γίλε,επίσης.Χρόνια πολλά και Χριστός Ανέστη!Πήγα στον Νάκα Αλεξ/πολης,αν και δεν έχω ακούσει καλά σχόλια για τον Νάκα.Τα λεφτά που θα δώσω είναι προϊόν οικονομίας και λεφτών από συγγενείς (θείες παππούδες κλπ),οπότε καλύτερα να προσέχω αλλά θα προτιμούσα να πάρω καινούριο σετ.Για την yamaha gigmaker έχεις γνώμη?Ευχαριστώ!

  Θα συνεχίσω να ψάχνω και ίδωμεν.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρυφωνα  η γνωμη μου ειναι να βρης κατι που το αντεχει η τσεπη σου.Την φαση που εισαι τωρα ολοι οι παλιοι (εως πολυ παλιοι ...δεν λεω γεροι γιατι ..) την εχουμε περασει ,μην παραμυθιαζεσαι με τα σετ που ειναι στα sites η σε ηλεκτρονικα μαγαζια που εχουν ηχογραφησει ''καποιο'' σετ με τελειο κουρδισμα σε σωστο χωρο κλπ. Το ακουει ο αρχαριος (και οχι μονον ) και το αγοραζει .Μετα στο σπιτι το σετ δεν παιζει οπως στο site και τοτε αρχιζει ΑΥΤΟ που παρατηρεις στο forum.

Tι δερματα να βαλω ,τι εκεινο,τι το αλλο ,βοηθεια αδελφια δεν κουρδιζει.Ασε που αυτα τα φθηνα σετ ΔΕΝ κουρδιζουν ευκολα γιατι τα ξυλα ειναι κακοκομμενα στις ακμες τους και τα στεφανια στραβα .ΟΤΑΝ ΕΝΑ ΣΕΤ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ 400-500 ΕΥΡΩ TI EINAI O KABOYΡΑΣ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΖΟΥΜΙ ΤΟΥ. Για την 2001 SONOR δεν ξερω αν την βρης στην Ελλαδα, πρεπει να ρωτησεις τον Αντιπροσωπο (Στολλας).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου