Προς το περιεχόμενο

Τι δουλειά κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω τρώω τα λεφτά του πατέρα μου σπουδάζοντας στο τμήμα μουσικών σπουδών της φιλοσοφικής σχολής αθηνών. (η λέξη σπουδάζοντας μόνο σαν δουλειά δεν αναφέρεται)

 

Αυτόν τον καιρό δεν κάνω κάτι, αλλα έχω παίξει σε αρκετά πανυγήρια στην κρήτη, (πλήκτρα στο λαικό πρόγραμμα και μπάσο στο Κρητικό) σε ξενοδοχεία, ταβέρνες, έπαιζα τον πρώτο χρόνο αθήνα πιάνο σε ένα piano restaurant, και αυτόν τον καιρό είμαι στο ψάξιμο για κανένα μαγαζί αθήνα.

 

Επίσης, βγάξω εξτραδάκια μεταπουλώντας διάφορα ηλεκτρονικά (κινητά, υπολογιστές, εξαρτήματα, όργανα κλπ κλπ) οπότε όποιος θέλει κινητάκι να επικοινωνήσει!!!  ;D ;D ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι δουλεια κανω?Δεν αφορα κανεναν, ομως πρεπει να πω κατι σχετικο το οποιο ειναι και το μοτο μου: Αν η δουλεια ηταν κατι καλο δεν θα μας πληρωναν για να την κανουμε  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ την έχω βολέψει σχετικά... σπουδάζω πληροφορική στην ΑΣΟΕΕ,διδάσκω ECDL σε ιδιωτική σχολή πληροφορικής και κάνω ιδιαίτερα μαθήματα κιθάρας(πτυχιούχος κλασσικής)....

 

Επίσης για συμπλήρωμα πάω και σε εκδηλώσεις catering στην Αθήνα...

 

Άντε μπας και πάρουμε και καμιά κιθάρα! ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ο στοχος της ερωτησης ειναι να διαπιστωθει ποσοι καταφερνουν και ζουν αποκλειστικα ή κυριως απο τη μουσικη,τοτε εγω ειμαι η χαρα του ερωτωντος.Ειμαι μονιμος εκπ/κος Μουσικης στην πρωτοβαθμια εκπ/ση και παραλληλα εργαζομαι και σαν session μουσικος.Πρεπει να πω οτι αυτα ειναι αποτελεσμα συστηματικης ενασχολησης 25+ χρονων με τη μουσικη.Αυτο για τους φιλους που εχουν την ταση να γοητευονται ή να απογοητευονται γρηγορα απο τη μουσικη πραγματικοτητα ή τους μυθους της.Υπομονη,επιμονη και ΠΟΛΥ μελετη ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:D χα-χα-χα....οχι ρε Χρηστο.Συμβαινει κι αυτο αλλα μαλλον σπανια.Τις περισσοτερες φορες και αν χειριστεις σωστα ενα θεμα (μουσικο ή μη) βλεπεις να δημιουργουνται τρομερα ενδιαφερουσες καταστασεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βλεπεις να δημιουργουνται τρομερα ενδιαφερουσες καταστασεις!

αφήνεις υπονοούμενα και δεν κάνει......  :o;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Βass is a state of mind...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης κ' παράλληλα διδάσκω κ'κλασική κιθάρα

 

Ωπ!Συναδελφος...Μουσικος ή δασκαλος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι εκπαιδευτικός πρωτοβάθμιας εκπαίδευσης κ' παράλληλα διδάσκω κ'κλασική κιθάρα

 

Ωπ!Συναδελφος...Μουσικος ή δασκαλος?

....δάσκαλος το πρωί.......το βράδυ μουσικός ;D

έχω κ'πτυχίο κλασικής κιθάρας :)

XL1000V MK2 BLACK

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου