Προς το περιεχόμενο

Τι δουλειά κάνετε;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω κανω πεζοδρομιο για να αγοραζω τον εξοπλισμο μου.

Μην σκεφτειτε τιποτα πονηρο, συμβασιουχος στον δημο ειμαι, καθαριζω πεζοδρομια για ενα πιατο ρυζι. ;D

 

+1000  :D :D :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ είμαι μαθητής της 1ης λυκείου.

Παίζω πιάνο 10χρόνια και τα τελευταία 2 κάνω και αρμόνιο.Το οποίο χειρίζομαι σαν να έχω εμπειρία 10 ετών.

Περισσότερη ωρα περνάω μπροστά στο αρμόνιο μου (roland va76) και στο synth μου παρά στο πιάνο.

 

Γενικά, έχω σταματήσει τελευταία να διαβάζω όσο θα έπρεπε καθως με έχει κερδίσει κατα 80% η μουσική,κατα 19% οι υπολογιστές και αφήνουμε και 1% για άλλα πράματα!

 

Θέλω παρα πολύ μολις τελειώσω το σχολείο να ασχοληθώ ή με τους υπολογιστές ή ακομα περισσότερο με την αιώνια αγάπη μου την μουσική και ειδικότερα τα πλήκτρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ ξεκίνησα σπουδές για πολιτικός μηχανικός αλλά τα παράτησα ??? στη συνέχεια δούλεψα ώς χειριστής χωματουργικών μηχανημάτων για καμποσο καιρο , στο καπάκι αρκετα χρόνια ως τεχνικός υπολογιστών και αφου έφτασα στο αμήν με τον ξεφτιλισμένο μισθό που έπαιρνα (και τον τρομερό φόρτο εργασίας που είχε το επάγγελμα ) ξαναεπέστρεψα στη παλιά μου δουλειά ως χειριστής όπου βγάζω τα πενταπλάσια χρήματα και τα επενδύω καταλλήλως στα γνώστα γερμανικά μουσικά καταστήματα  ;D :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Καλημέρα κι από εμένα.

 

Μένω στην Αθήνα, είμαι 30 ετών.Απόφοιτος του Εθνικού  σε εκκλησιαστικό και αρμόνιο.Θεωρητικά έφτασα ως την μορφολογια και λίγη ενορχηστρωση μεχρι που ο μέντοράς μου κος Αμαραντος Αμαραντίδης πέταξε προα τα ψηλά ουράνια.

Δεν ζω από τη μουσική,τζαμμαρω,παιζω σε μπάντα,γραφω και κάνω και ιδιαιτερα μαθήματα.

Ποζερας και σοουλ , μπλουζιστας και φανκ, ειναι οι τάσεις μου.

Μέσα από το νοιζ γνωρισα και χαρηκα για αυτο τον Yameth.Ευχομαι να συνεργαστουμε σοβαροτερα απο τοτε, γιατι ακομα εχουμε φωτιες στα χερια μας.

Ειμαι ειδικευμενος πωλητης στη Toshiba στον χωρο των αυτοματισμων γραφειου και ειδικότερα στον τομέα των εγχρωμων εκτυπώσεων.

Έχω ειδίκευση στις τηλεπικοινωνίες,εκτυπώσεις audio&sound.

 

Αυτά...χαίρομαι που είστε εδώ,σας διαβάζω και σας ευχαριστώ που υπάρχετε.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Λοιπον φοιτητης Φυσικοθεραπειας , Πτυχιουχος Κλασσικης κιθαρας (απο τον Ιανουαριο) , εργαζομενος σερβιτορος...Απκετα πιστευω ,λιγος ο χρονος , μα παντα ομως να περισσευει για τη μοθσικη???περιεργο... :D :D :D :D

Carpe Diem!!Memento Mori

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο αυριο θα ειμαι πτυχιουχος ιατρικης και γραμμενος στις λιστες μακρας αναμονης για ακτινολογια.Σκοπευω να βγαζω ακτινογραφιες και σε κιθαρες 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι φοιτητης στη σχολη Ηλεκτρολογων Μηχανικων και Μηχανικων Υπολογιστον στο Πολυτεχνειο στην Αθηνα, 2ο ετος (δλδ 19 χρονων) Ασχολουμαι 10 χρονια με την ποιηση, 6 με την συγγραφη 3 με την ζωγραφικη και 6 με τη μουσικη!!!  Δουλευω και σερβιτορος που και που!!! Ονειρο μου ειναι να γινω Decoration Artist για να βγαζω λεφτα και θεατρικος συγγραφεας για να μεινω στην ιστορια!!! ΧαΧα!!! ΑΑΑΑ, παιζω και μπασκετ οπου βρω!!!

Έσβησ' αέρας το κερί που κράτουνα στη χέρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι 27 χρονων ,παιρνω επιτελους πτυχιο μηχανικου (εχω ενα μαθημα εδω και 3 χρονια!) 

εχω παρει παραλληλα ενα χαρτι 'κατασκευης μουσικων οργανων' ΝΕΛΕ)

αλλα δουλευω σαν κιθαριστας εδω και χρονια σε μπαντες ακομη και σε λαικοu περιβαλλοντος στερεωμα. :D

'folk nature enviroment!' ιδιως σε 'first program folk nature enviroment'  :D

 

 

 

www.myspace.com/costaexarhos

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου