Προς το περιεχόμενο

μπασο για αγορα


trigga

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 77
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παίζει σήμερα να έρθω ΙΚΕΑ

Οff...Που είναι το ΙΚΕΑ σας, γιατί και εγώ θα είμαι για ΣΚ Λάρισα και θέλει ο γιός μου να πάμε?

 

ΜΑραθε κανε βουτια στη λιμνη διπλα ρε

Τη πάτησες...ξέρεις ότι θα πέσω επάνω σου....

 

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ώξω από την Νίκαια είναι.

Πάρτε τηλ. να κεράσω τσίπουρα.

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τη πάτησες...ξέρεις ότι θα πέσω επάνω σου....

 

υπογεια διασυνδεση?Θα φτιαξω αναχωμα ρε.......

 

 

Κανονιστε κυριακη το θεμα να προλαβω να παρω σωσιβιο.Υπαρχει βεβαια κ το αργυροπουλι κ τα περιχωρα για σπαρταριστο κεμπαπ με ταστα που δεν τα ξερει ο αθηναιος εκει διπλα στα γλυκα νερα....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάρτε τηλ. να κεράσω τσίπουρα.

Μη με τσιγκλάς...πρέπει να έρθω χωρίς γυναίκα, με κιθάρες στο ποτμπαγκάζ, να μην μου βγεί ξυνό...ατυχώς δεν έχω πολύ χρόνο αυτή τη φορά.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρενθεσης,για τον φιλο με τα casady να του προτεινω αυτο http://store.hipshotproducts.com/cart.php?m=product_detail&p=264.επειδει ομως ειναι καμπυλωτο το καπακι του οργανου καποιοι τεχνικοι αποξω εβαλαν ροδελες 3 τον αριθμο εκει που βιδωνει η γεφυρα ισα ισα για να μην ακουμπαει σωμα.ειναι πολυ καλη λυση και δινει φουλ ρυθμισεις.

Mike Watt και ξερό ψωμί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ποιο λόγο να το κάνω αυτό; (υποθέτω αναφερόσουν σε μένα)

 

Όλη η ομορφιά του Casady είναι ότι είναι old-fashioned, αμα είναι να του βάλω τέτοια γέφυρα, έπαιρνα και Warwick (μπλιαχ). Προσωπικά το βρίσκω λίγο ιερόσυλο να κάνω τέτοιο πράμα... ;)

 

Μια χαρά ρυθμίζεται κι έτσι, δεν είχα ποτέ πρόβλημα ούτε με action, ούτε με intonation, ούτε με sustain.

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η supertone όντως είναι πάρα πολύ ωραία γέφυρα (κάτι λέγανε ότι θα την βγάζαν και σε μπρούντζο αλλά τίποτα ακόμα...) αλλά η πατέντα με τις ροδέλες δεν μου φαίνεται και πολύ σοϊ.

 

Την είδα σε Thunderbird (μαύρο hardware) και ήταν σκέτη κ@βλα.

Bagpipes are louder than banjos.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα μια ιδεα πεταξα μηπως και εξυπηρετησει καποιον,και τυχαινει να εχω ενα warwick starbass που κατα τη γνωμη μου(παντα) δεν ειναι καθολου μπλιαχ ουτε οπτικα ουτε ηχητικα εχει τελεια κατασκευη και στιβαροτητα και γενικα αξιζει καθε ευρω του..

avtr.jpg

Mike Watt και ξερό ψωμί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για μενα το καλυτερο οικονομικο μπασο ειναι αυτο

 

http://www.thomann.de/gr/ibanez_btb300fmamb.htm

 

Εχει πολυ καλο ηχο (θα εβγαινα ανετα για live με αυτο), ανετο παιξιμο (ευκολο μανικι κλπ), ειναι εμφανισιμο και φτηνο. Πραγματικα το καλυτερο σε αυτα τα λεφτα κατ εμε.

 

Να τονισω οτι ειμαι fender-ας και οχι μεγαλος φαν της ibanez αλλα πιστευω οτι το συγκεκριμενο μπασο απλα δεν εχει αντιπαλο σε αυτα τα λεφτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου