Προς το περιεχόμενο

Σχετικά με USPS Priority tracking


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα παντως που ηταν usps priority το δεμα ηρθε μεσα σε 7 ημερες παροτι ο φιλος superfunk πιο πανω μου ευχηθηκε καλο Πασχα και αν ;D ;D ;D.

Μου αφησαν χαρτι και πηγα και το πηρα.Βεβαια το δεμα ηταν Πατρα που μενω Παρασκευη και μου ηρθε δευτερο ειδοποιητηριο την επομενη Τεταρτη.Οχι οτι ειχε ερθει πρωτο χαρτακι ποτε αλλα λεμε τωρα.Εγω θα πηγαινα στη θεση σου στο ταχυδρομειο να το παρω μονος μου αν εβλεπα απο το tracking οτι βρισκεται εκει και δεν θα περιμενα.Το επαθα μια φορα οποτε δεν εχει ξανα να περιμενω ποτε θα τους κ........ να μου το φερουν.

 

Αυτα απο εμενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Τελικα σημερα βγηκε απο το τελωνειο :) :)!Τωρα απλα περιμενω τις ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ ή θα μου ερθει με το κλασσικο χαρτακι και θα πρεπει να παω να το παραλαβω εγω?

Ευχαριστω εκ των προτερων!

 

οι ταχυμεταφορες ΕΛΤΑ δεν εχουν καμμια σχεση με το κανονικο ταχυδρομειο με το οποιο σου εστειλαν το δεμα,παραδιδουν μονο δεματα USPS EMS (& γενικα EMS)

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα μου ηρθε προχθες!Μια βδομαδα εκανε απο Αμερικη, αρα μια χαρα απο αποψη χρονου!Ευχαριστω παντως για τις απαντησεις :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πηρα ενα μανικι απο αμερικη με usps,μου εδωσε ο τυπος track number...και απο τις 19/01 μεχρι και τωρα γραφει το ιδιο status:Acceptance!Δεν θα επρεπε να εχει αλλαξει το status τοσες μερες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ερωτηση μου προς τον αποστολεα για την καθυστερηση,η απαντηση ηταν πως το κανει αυτο πολλες φορες η usps (δηλαδη δεν λειτοyργει σωστα το track) σας εχει συμβει ποτε αυτο?

Ακομα παντως Acceptance βγαζει... :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σημερα παρελαβα μια kramer nightswan, που ειχε σταλει με USPS priority mail. Ουτε τρακινγκ ειχα ουτε τιποτα. Εκανε 6 εργασιμες για να φτασει. Εκτελωνισμος 3 ευρω και μεταφορικα 50$. Επος!

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 χρόνια αργότερα...

Mε Usps priority εχει τυχει ποτέ σε κανέναν να πληρωσει το 27% που ισχύει για φορους τελωνεια κτλ?

Εχω βρει prs se 24 2012 καινούργια 420 ευρω + 55 ευρω μεταφορικα και ειμαι ετοιμος αφου στο Γερμανο εχει 750

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε Usps priority εχει τυχει ποτέ σε κανέναν να πληρωσει το 27% που ισχύει για φορους τελωνεια κτλ?

Ναι

 

Εχω βρει prs se 24 2012 καινούργια 420 ευρω + 55 ευρω μεταφορικα και ειμαι ετοιμος αφου στο Γερμανο εχει 750

Άμα τη θες και πάλι σε συμφέρει ακόμα κι αν παίξει και "χάσεις".

Αν σε βοηθήσει λίγο και στο price adjustment (ας αναφέρει ας πούμε την FOB και όχι CIF αξία) ακόμα καλύτερα.

Αν σε βοηθάει στα μεταφορικά, εγώ μάλλον θα την έβαζα Express.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι

Άμα τη θες και πάλι σε συμφέρει ακόμα κι αν παίξει και "χάσεις".

Αν σε βοηθήσει λίγο και στο price adjustment (ας αναφέρει ας πούμε την FOB και όχι CIF αξία) ακόμα καλύτερα.

Αν σε βοηθάει στα μεταφορικά, εγώ μάλλον θα την έβαζα Express.

 

Εντάξει θα προτιμουσα  την sunburst quilt maple top αλλα αν ειναι να γλυτωσω τοσα χρηματα δεν με χαλάει.

Για αυτη λεω

http://www.ebay.com/itm/331154049591?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649

Βλέπετε τιποτα το περιεργο μηπως? ::)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε Usps priority εχει τυχει ποτέ σε κανέναν να πληρωσει το 27% που ισχύει για φορους τελωνεια κτλ?

 

Τι σχέση έχει η (όποια) μεταφορική εταιρεία και μέθοδος αποστολής με τα λεγόμενα import charges;Ποιός σου το είπε αυτό;

"And remember Carol, the last card is the Alien card. We are going to have to build space-based weapons against aliens and all of it is a lie"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου