Προς το περιεχόμενο

Μαγνήτες στρατ: τόνος και χρονιά, είδος κλπ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φέτος που έγινα φίρμα πιστεύω να με καλέσεις, όσο για τους μεζέδες προτιμώ τα ψητα λαχανικά.

Nτεν εκο ενισκιτι ματια μου...άρα πρέπει εσείς που έχετε να με καλέσετε...όσο για τα ψησίματα, υπομονή, γιατί είμαι καλοκαιρινό μαγαζί...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 43
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σκάΝτζε...δεν πιστεύω να θύμωσες και να μου πάρεις τον προενισχυτή...(τώρα που έχει αρχίσει να μου αρέσει!!)

κάτι άκουσα για μεζέδες, άμα με ταγίσεις που λένε και στη Εύβοια, θα σου κουρδίσω, το ούτι, deal?

Θα σε παραπέμψω στο πρόσφατο post του Silot, που λέει για τις κιθάρες που έχει αλλάξει. Διάβασε γιατί έδωσε την Doublecut του...γιατί κάλυπτε τους άλλους...Επειδή έχω την ίδια κιθάρα και το έχω νοιώσει (αλλά δεν τόλμησα ποτέ να το γράψω γιατί με κοροϊδεύετε...κάποιοι...), σε βεβαιώνω επίσης ότι όταν θέλω να γράψω τα "καλύτερα" καθαρά (στα αυτιά μου τουλάχιστον), βγάζω από το κουτί τη Gibson...Sorry, that's life :D

Καθόλου περίεργο δεν μου φαίνεται αυτό μαραθώνιε. Κατά τη γνώμη μου υπάρχουν τα fender καθαρά και τα gibson καθαρά. Το τι αρέσει στον καθένα, είναι θέμα γούστου.

 

Επίσης, για τα καθαρά μιας hollowbody με διπλούς τι θα πει κάποιος? Ότι είναι λάσπη, μουντά κλπ κλπ?  Δεν ισχύουν αυτά... Για τη μουσική για την οποία προορίζονται και για τα αυτιά ορισμένων, είναι τέλεια...

αφού κι εγώ έχω χουμμπουκερς, ξεκολλάτε οι γκιcιονάρηδες  ;D ;D ;D

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σε παραπέμψω στο πρόσφατο post του Silot, που λέει για τις κιθάρες που έχει αλλάξει. Διάβασε γιατί έδωσε την Doublecut του...γιατί κάλυπτε τους άλλους...Επειδή έχω την ίδια κιθάρα και το έχω νοιώσει (αλλά δεν τόλμησα ποτέ να το γράψω γιατί με κοροϊδεύετε...κάποιοι...), σε βεβαιώνω επίσης ότι όταν θέλω να γράψω τα "καλύτερα" καθαρά (στα αυτιά μου τουλάχιστον), βγάζω από το κουτί τη Gibson...Sorry, that's life :D

Άλλο είπε το παιδί, άλλο διάβασες εσύ.

Το ένοιωσες και σύ που κάλυπτες τους άλλους πάνω στη σκηνή (του σαλονιού σου); Δεν θα ταν στη μέρα του ο Mac.

Αφού τα καθαρά σου τα παίρνεις και τα φτιάχνεις midoπίλαφο.... Η διαφορά της Gibson σε μάρανε; Τεσπα.... Αν εσένα σου κάνει, εμένα μου περισσεύει. Πάντως είναι κούκλα.

 

Και μετά λες σε κοροϊδεύουν.........

 

Το μπάσο δούλεψε τελικά; Πες το με pm, μη χαλάμε το thread.

Μάλλον θα έπρεπε να βάλεις το jack. H να πατήσεις το κουμπάκι on στη κάρτα.

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ένοιωσες και σύ που κάλυπτες τους άλλους πάνω στη σκηνή (του σαλονιού σου);

Καλά, δεν είμαστε όλοι φίρμες σαν και εσένα, να γυρνάμε από συναυλία σε συναυλία, αλλά βγαίνουμε καμμιά φορά από το σπίτι να κάνουμε πλάκα με καμμιά Strat.

 

Δεν θα ταν στη μέρα του ο Mac...

Yπομονή, διάβασα ότι βγαίνουν Mac και για τσιγκούνηδες...θα δείς το φώς σου (και εσύ)

 

Άλλο είπε το παιδί, άλλο διάβασες εσύ.

Νομίζω, ότι ομιλώ (και γράφω) καλά τα Ελλήνικος...

 

Το μπάσο δούλεψε τελικά;

Την άλλη εβδομάδα θα ξανακατέβω στον Yann...πρόσεχε να μην έχεις δικαιολογίες και την κοπανήσεις.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου