Προς το περιεχόμενο

By the cathedral (cover) gkou-stavros


gkou

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας!Αυτή είναι μία διασκευούλα που φτιάξαμε το καλοκαίρι με τον φίλο μου τον Σταύρο. Είναι και η τελευταία μου..."ερμηνευτική" απόπειρα. Καλή σας ακρόαση!Τραγουδάω εγώ και το backing track το έφτιαξε ο Σταύρος.

gkou_by_the_cathedral.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 22
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Οντως γλυκό.

Απλώς (για τα γούστα μου) θα ήθελα την ερμηνεία σου σε μερικά σημεία (στην αρχή νομίζω ειδικά - (υπάρχει κάποιο chorus εκεί; )) λιγότερο "χαδιάρικη" .

Παραμένει όμως γλυκύτατο. Όπως και η περιρέουσα ατμόσφαιρα / παραγωγή.

Μπράβο παιδιά.

 

Δεν έχουν θόρυβο οι μαγνήτες.

Απλά γκρινιάζουν όταν δεν παίζουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας!Αυτή είναι μία διασκευούλα που φτιάξαμε το καλοκαίρι με τον φίλο μου τον Σταύρο. Είναι και η τελευταία μου..."ερμηνευτική" απόπειρα. Καλή σας ακρόαση!Τραγουδάω εγώ και το backing track το έφτιαξε ο Σταύρος.

 

Γιατι ειναι η τελυταια ερμηνευτικη αποπειρα?  ??? ???  οτι εχω ακουσει απο σενα ειναι ωραιο τα λες μια χαρα.Ωραια δουλεια μπραβο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σας ευχαριστώ όλους πάρα πολύ! mick77, αποφάσισα να σταματήσω το στίχο και το τραγούδι, απλά ήθελα να σας δείξω και την τελευταία μου δουλίτσα :)Και τώρα θα αφοσιωθώ στην κριτική :P Χε χε, πλάκα κάνω για το δεύτερο! ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Θα γελούσες πολύ με τις συνθήκες αυτής της ηχογράφισης φίλε μου ;D

Σε ευχαριστώ πολύ πάντως που με άκουσες, καλές γιορτές να έχουμε! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ πολύ για το σχόλιό σου! Η αλήθεια είναι ότι το συγκεκριμένο κομμάτι είναι λατρεμένο μου και μου βγήκε πολύ πιο αβίαστα και ευχάριστα. Και με αυτό έκλεισα σαν...ερμηνεύτρια ;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εδώ το κομμάτι όπως το έφτιαξε ο Νίκος ο Κληρονόμος στον οποίο οφείλω κι ένα μεγάλο ευχαριστώ για όλα :)

gkou_by_the_cathedral_NO_HISSS.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου