Προς το περιεχόμενο

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΝΤΑ της δεκαετίας που φεύγει


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

πειτε τιποτα για τους red hot chili peppers.ηταν θεοι.βασικα υπηρχαν και πριν απο την προηγουμενη δεκαετια αλλα τωρα διαλυθηκαν :'(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους RHCP τους αναφέραμε αρχή αρχή.

 

Έχει φύγει ο Frusciante από τη μπάντα (πληροφορίες εντός) αλλά αν δεν κάνω λάθος υπάρχει αντικαταστάτης του; δεν υπάρχει ξεκάθαρη ανακοίνωση στο official site των RHCP παραυτά.

 

(Και προτού κανείς αποφασίσει να συνεχίσει το θέμα εδώ σε κάτι σχετιζόμενο με τον Frusciante, παρακαλώ διαβάστε εδώ)

 

Επί του θέματος πάντως νομίζω συμφωνούμε οι περισσότεροι πως η επιδραστικότερες και σημαντικότερες μπάντες της δεκαετίας που φεύγει είναι οι Radiohead, Muse, Tool, RHCP.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά, τους Radiohead θα τους είχα ως επιδραστικότερη/"καλύτερη" μπάντα όσον αφορά στη δεκαετία 90-00.. για τα 00s, και μέχρι σήμερα νομίζω ότι το μεγαλύτερο "μπαμ" το κάνανε 4 πιτσιρίκια απο το Sheffield, καθώς και ένα ζευγάρι από ένα κιθαρίστα και μια ατάλαντη drummer. Ο νοών νοεί τω...

www.lowercut.com

www.theroadmiles.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο πολλά γκολ ανά αγωνιστική τα τελευταία δέκα χρόνια πρέπει να έχει βάλει ο Σατριγιάννης, νομίζω. Ίσως οφείλεται στο ότι εκμεταλλεύεται την αντανάκλαση του ήλιου ή των προβολέων του εκάστοτε σταδίου επάνω στην φαλάκρα του, τυφλώνοντας τους τερματοφύλακες την ώρα που κάνουν το μοιραίο πλονζόν.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου