Προς το περιεχόμενο

Η ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΠΑΝΤΑ της δεκαετίας που φεύγει


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Onirama! Απλούστατα διοτι δεν υπάρχει ανταγωνισμός. Το προσέξατε? Δεν εχουμε συγκροτήματα να προωθήσουμε αυτην την δεκαετία που φεύγει...

 

Για τους Muse, τους Radiohead & τους Pink Floyd μην ξεχνάτε οτι οι τελευταίοι δεν έπαιζαν και σε γεμάτα στάδια πριν βγάλουν μια χουφτα δίσκους. Εαν πάρουμε και την θεματολογία των στίχων τους στα πρωτα τους βήματα, άνετα θα ψήφιζα Mazoo&daZoo ως ισάξιους με ενα piper @gates of dawn . Σα να βλεπω απο τώρα την ξανθούλα να αποχωρεί μετα την επομενη κυκλοφορία, υποστηρίζοντας πως αυτη ειναι οι mazoo. Μετα απο χρόνια θα ξαναπαίξουν μαζι live για το "live 8" 2034.

 

(Εγω ψηφίζω Sugababes. Σοβαρα τωρα.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 65
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ρε παιδια, μπορει να χασα κατι στη συζητιση αλλα το ερωτημα δεν ειναι ποιο ηταν το μεγαλυτερο συγκροτημα ολων των εποχων ή ποιο μας αρεσει απ το 1821 εως σημερα.

Sorry δηλαδη.

'Η ΤΑΝ 'Η ΕΠΙ ΤΑΝ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά την ταπεινή μου γνώμη η μπάντα των δέκα πρώτων χρόνων του 21ου αιώνα που μου προξένησε το περισσότερο ενδιαφέρον είναι οι Brian Jonestown Massacre.Από εκεί και πέρα οι Gorillaz,οι Radiohead,οι Mogwai,οι Rammstein και σίγουρα και οι Muse είναι super.Σε όχι και τόσο rock καταστάσεις δε μπορώ παρά να ξεχωρίσω τους Thievery Corporation και τους TV on the radio.

Αυτά...

Τελικά,είναι πολύ πολυ δύσκολο να καταλήξει κανείς σε μια μόνο μπάντα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ούπς...

 

Δεν το εννοούσα έτσι. Αλλά έχεις δίκιο, έτσι διαβάζεται... Αν ξεχωρίσεις τις δύο προτάσεις, αυτό εννοώ, προς Θεού, όχι οτί οι 'αλλοί' δεν ήξεραν μουσική...  :-[

 

σορρυ...

 

Εντάξει, φόρουμ είναι και καμιά φορά μια πρόταση διαβάζεται λάθος...και εγώ σόρρυ αν ακούστηκα κάπως. Πάντως συμφωνώ μαζί σου σε όλα τ'άλλα.  Keep up the good work  :)

 

εχεις δικιο φιλε lordgoumis.

Aπλα και γω ακομα ανακαλυπτω απο κεινα τα χρυσα γκρουπ...

Απ οσα ακουγονται σημερα δεν ανακαλυπτω τιποτα.

Κι εχω αναγκη τη μαγεια της ανακαλυψης και του καινουριου.

Δεν ειμαι απολυτος αλλα νομιχω οτι καποια πραγματα εχουν φυγει ανεπιστρεπτι και προσπαθουμε να βγαλουμε ζουμι χωρις κοτα.

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!!!

 

Φίλε μου

Αν το να ακούς μόνο παλαιομοδίτικα σε βοηθάει να βγάζεις αυτά τα ΥΠΕΡΟΧΑ κομμάτια που είδα στη σελίδα σου, σε παρακαλώ συνέχισε ακάθεκτος!  :)

ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΟΣ! ΜΠΡΑΒΟ!!  :) :) :)

Κοίτα να δεις ρε γαμώτο, τόσο χρόνια Ξάνθη και να μην τα έχω ακούσει λίγο νωρίτερα!!

Πολύ γούσταρα να το ξέρεις!!  ;)  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου