Προς το περιεχόμενο

Ποιος ειναι ο αγαπημενος σας ντραμερ?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 413
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

τα ονοματα που αναφερεις εχουν αναφερθει πολλακις στο Thread αυτο.

 

ο Weckl ειναι φοβερος τεχνικα drummer αλλα προσωπικα δε μου λεει τιποτα απο πλευρας feel,σα μηχανη παιζει,ο Vinnie βεβαια ειναι αλλη κλαση....

 

Συμφωνώ φίλε μου ως προς τον Colaiuta(αν και και  η άποψη "δεν μου λέει τίποτα", νομίζω αδικεί τον Weckl..σκέψου μόνο τις ώρες που έχει μελετήσει)..Πάντως συμπάθαμε..η αλήθεια είναι οτι συμετέχω για πρώτη φορά σε συζήτηση (είμαι λίγο ασχετος με το chat) και απάντησα βασει της σελίδος 1..μετά είδα οτι ακολουθούν κι άλλες..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Charlie ειναι ΜΕΓΑΛΟΣ ντραμμερ.ΚΑΝΕΙΣ δεν μπορει να παιξει οπως αυτος.Κατα την ταπεινη μου γνωμη ΕΙΝΑΙ οι Stones.... ;)

εεετσι!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

α....οκ...αναφερεσαι σε σχολια του 2005.

Καλημερα  8)

 

Λάθος του πρωτάρη έκανα ρε φιλαράκο..νόμιζα οτι απαντούσα στη σελίδα 1...δεν ηξερα οτι ήταν απο τόσο παλιά τα σχόλια και δεν πρόσεξα αν θέλεις οτι ακολουθούν κι άλλες σελίδες...Όπως βλέπεις στην πρώτη σελίδα δεν αναφέρονται τα ονόματα αυτά ..χαλάρωσε...καταλαβαίνω την γκάφα μου..μην ειρωνεύεσαι όμως εκ του ασφαλούς..εντάξει τον αναφέρεις κι εσυ (όπως και αλλοι) τον Weckl, μην γίνεσαι όμως αγενής και είρωνας γιατί πίστεψέ με, κατα πρόσωπο δεν θα μου απαντούσες έτσι...!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Drummer super rocket jet κ ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΟΛΙΑΣ ALL THE WAY

 

Ποιος Derek roddy  ρε παιδια? δεν λεω, καλος αλλα σε σχεση με Κολια, κ πιο αργος ειναι κ πιο ατσαλα παιζει..

 

Βλεπω πυκνα συχνα Jordison κ απορω ακομη γιατι εμφανιζεται αυτο το ονομα σε θεματα με ντραμς...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Drummer super rocket jet κ ΕΛΛΗΝΑΣ ΚΟΛΙΑΣ ALL THE WAY

 

Ποιος Derek roddy  ρε παιδια? δεν λεω, καλος αλλα σε σχεση με Κολια, κ πιο αργος ειναι κ πιο ατσαλα παιζει..

 

Βλεπω πυκνα συχνα Jordison κ απορω ακομη γιατι εμφανιζεται αυτο το ονομα σε θεματα με ντραμς...

 

μια χαρα παίζει το παιδι...φταστον και μετά κανε συγκρισεις αυτος VS αυτος

 

για καποιους ο roddy ειναι ο αγαπημενος τους για αλλους ειναι ο κολλιας κοκ

 

το θεμα εχει να κανει με τους αγαπημενους μας drummer οχι του καλυτερους, και δεν υπαρχει η νοοτροπια του τυπου ''αυτος ειναι καλυτερος ή χειροτερος απο τον αλλο'', υπάρχουν μετριοι, κακοι και καλοι drummer και ο καθενας στο ειδος τους.

 

και ο drummer των stones και των acdc παιζουν 4/4 ολη την ωρα, ειναι ομως απο τους κορυφαίους για παίζουν καλά αυτό που ειναι να παίξουν

 

και αν πεις πχ στον Κολλια οτι ειναι καλυτερος απο το Roddy η πιο πιθανη απαντηση που θα πάρεις (μπορει να μη στο πει αλλα σιγουρα αυτο θα σκεφτει) ειναι ''χεστηκα'' ή θα σου πει ευγενικα ''δεν εχει καμια σημασια''

 

οσον αφορα το Joey πάλι δεν εχει να κανει με τους καλυτερους, απλα ειναι ο αγαπημενος των πιτσιρικαδων το οτι ειναι υπερεκτιμημενος ναι αλλα δε παυει να ειναι καλός

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου