Προς το περιεχόμενο

Blue bird


Jazzjoker

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε συ έχει το σωστό mood, αλλά αδικείται, γιατί θα έπρεπε να είναι λίγο πιο "στοιχημένα" τα μέτρα... Όχι αυστηρά... Loose, αλλά να μπαίνουν οι Πρώτες οι Τέταρτες και οι Πέμπτες βαθμίδες εκεί που τις περιμένεις, καταλαβαίνεις...

 

Ειδικά όταν είσαι μόνος σου έχε το νου σου, γιατί ο ακροατής περιμένει να ακούσει κάτι, που εσύ μπορεί να το έχεις στο μυαλό σου, αλλά να μην του δίνεις να καταλάβει...

 

Πάντως πιστεύω ότι το χεις, και θα ήθελα να σε ακούσω σε κάτι πιο σωστά παιγμένο... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήτανε πολλά τα ξύδια. Δεν έπρεπε να το ανεβάσω. Βασικά δεν μπορώ να πάρω τα χέρια μου καθόλου. Θα το ξαναγράψω.

Ενωμοτάρχης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ περιμένω να το ανεβάσεις πάλι, μου άρεσε αρκετά αλλά δεν ακουγόσουν καλά. Πάντως πολύ χαίρομαι όταν σας ακούω να τραγουδάτε εδώ μέσα! :) Δίνετε μια άλλη νοστιμιά σε ό,τι παίζετε κι ας μην είναι και το τέλειο.Άντε, τώρα, στρώσου να το ξαναγράψεις ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου