Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο dv247


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Tα χρήματα δεν τα "παίρνουν" αλλά δεσμέυονται. Βασικά είναι μέσα σαν λογιστικό υπόλοιπο και όχι σαν διαθέσιμο. Τουλάχιστον έτσι συνέβη με εμένα.

 

Την Μ13 όταν την παρέγγειλα δεν ηταν stock και έκανε πάνω απο μήνα να μου έρθει. Όμως δεχόμουν συνεχώς ενημερωτικά mail για το τί ακριβώς επιθυμώ (επιστροφή χρημάτων, αναμονή, κτλ)  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

  • Administrator

Ερώτηση off-topic: Τα σχετικά θεματα ακριβώς κατω από αυτο το θεμα δεν... καλυπτουν;

 

 

ΥΓ - δεν περιμενω απάντηση απλά λέω τον πόνο μου.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να μην ανοιγω νεο θεμα, γραφω εδω μιας και αφορα αγορα απο το dv.

Θελω εδω και καιρο ενα αντικειμενο, το οποιο βρηκα σε πολυ καλη τιμη απο το dv. Ειδα ομως οτι υπαρχει και σε B stock. Απο τι διαβασα δεν στελνουν bstock αντικειμενα, μονο αν πας απο κει και τα παρεις.

 

Σκεφτηκα οτι δεν εχω να χασω κατι και εστειλα ενα μαιλακι ρωτωντας να υπαρχει περιπτωση να κανουν μια εξαιρεση.

Μου απαντησε σε πολυ φιλικο κλιμα την επομενη μερα λεγοντας μου οτι αν θελω να παρω το ρισκο, και δεν απαιτησω καμια εγγυηση τοτε θα μου το στειλουν.

 

Στο σαιτ αναφερουν οτι το bstock αυτο επρεπε να επισκευαστει, αλλα λειτουργει αψογα, και αν υπολογισω οτι γλυτωνω 80 ευρω σκεφτομαι να προσωρησω στην αγορα.

 

Τι λετε εσεις? Θα κανατε κατι τετοιο? Στην ουσια σκεφτομαι οτι ειναι σαν να περνω κατι μεταχειρισμενο, χωρις στην ουσια να ειναι.

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω πρωσοπικα δεν θα το επερνα λογο ελειψεις εγγυησης επισης δεν ειναι σαν να παιρνεις μεταχειρισμενο γτ εχει επισκευαστει που για μενα ειναι ενα αρκετα αρνητικο στοιχειο.καλυτερα δωσε αλλα 80 ευρω να εχεις το κεφαλι σου ησηχο γτ μετα αν παθει κατι λογικα θα σου κοστισει παραπανω απο 80 για να επισκευαστει.Τι θες να παρεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου