Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο dv247


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Παρέλαβε κανείς τις τελευταίες μέρες με τα μπλοκα των αγροτών;

 

Πιθανότατα έχουμε κολλήσει στον Προμαχώνα. :-\

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είχα παραγγείλει 4-5 προϊόντα εκ των οποίων τα 2 ενώ έλεγαν stock δεν ήταν (περίμεναν νέα παρτίδα από τις εταιρείες). Οπότε συνολικά άργησαν όλα 1,5 μήνα. Γενικώς όμως μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένος. Θέλουν λίγο βελτίωση στο αμπαλάζ.

enjoy my silence

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιθανότατα έχουμε κολλήσει στον Προμαχώνα. :-\

 

Εμένα ήταν στη Σόφια σήμερα..Συνήθως την επόμενη τα παραλαμβάνεις αλλά τώρα είμαστε στα χέρια του θεού..  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, δεν έρχονται μέσω Ιταλίας; Περίεργο...

 

Κι εγώ εκεί ποντάριζα, αλλά...τσου.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Παιδιά εγώ παράγγειλα μια GIBSON FLYINF V TOY 68 καινούρια και όταν ήρθε η ταστιέρα ήταν γδαρμένη. Δεν από το ταξίδι διότι ήταν μέσα σε σκληρή θήκη η οποία ήταν άθικτη ήταν καθαρά κατασκευαστικό το λάθος. Αυτοί δεν το είδαν και μου την στείλανε έτσι. Φυσικά στενοχωρήθηκα πολύ γιατί μου στείλανε γδαρμένη ταστιέρα… και μπήκα στην διαδικασία να πάρω πίσω τα χρήματά μου. Την έστειλα πίσω και ακολούθησε μια χρονοβόρα διαδικασία η οποία από διήρκησε περίπου 1 μήνα . την Παρασκευή αυτήν θα μπουν όλα τα λεφτά στην τράπεζα. Αν δεν μπουν θα ξαναχτυπήσω τα νέα…

Thomann και πάλι thomann

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε tsoulf θα μπορουσες να μιλισεις με τον Θοδωρη απο το dv μεσω εμαιλ και να του ελεγες πριν στειλει την κιθαρα να την τσεκαρει.Εγω αυτο εκανα με την ibanez μου και ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου