Προς το περιεχόμενο

Παραγγελια απο dv247


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομίζω πως μάλλον κορόιδο θέλει να σε πιάσει γιατί όσα b stock ή customer returns έχω δει σε Θωμά και Ντιβή λένε στην περιγραφή ότι είναι μέσα στην εγγύηση (o Nτιβής δίνει 3 μήνες εγγύηση στα b stock όπως λέει και στο σάιτ του)... Επίσης, εσύ μπορεί να γλιτώσεις 80 ευρώ αλλά στη συνέχεια αν παρουσιάσει κι άλλη βλάβη να επιβαρυνθείς πολύ περισσότερα.

 

ΥΓ. Με πρόλαβε εν μέρει ο Νίκος. (Μην... πιστεύεις και πολύ στη Μάρσαλ γιατί κι αυτή τις ζημιούλες της τις βγάζει)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 40
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Για να μην ανοιγω νεο θεμα, γραφω εδω μιας και αφορα αγορα απο το dv.

Θελω εδω και καιρο ενα αντικειμενο, το οποιο βρηκα σε πολυ καλη τιμη απο το dv. Ειδα ομως οτι υπαρχει και σε B stock. Απο τι διαβασα δεν στελνουν bstock αντικειμενα, μονο αν πας απο κει και τα παρεις.

 

Σκεφτηκα οτι δεν εχω να χασω κατι και εστειλα ενα μαιλακι ρωτωντας να υπαρχει περιπτωση να κανουν μια εξαιρεση.

Μου απαντησε σε πολυ φιλικο κλιμα την επομενη μερα λεγοντας μου οτι αν θελω να παρω το ρισκο, και δεν απαιτησω καμια εγγυηση τοτε θα μου το στειλουν.

 

Στο σαιτ αναφερουν οτι το bstock αυτο επρεπε να επισκευαστει, αλλα λειτουργει αψογα, και αν υπολογισω οτι γλυτωνω 80 ευρω σκεφτομαι να προσωρησω στην αγορα.

 

Τι λετε εσεις? Θα κανατε κατι τετοιο? Στην ουσια σκεφτομαι οτι ειναι σαν να περνω κατι μεταχειρισμενο, χωρις στην ουσια να ειναι.

Δεν το επαιρνα με καμια παναγια.. ;D ;D

...PLAY LOUD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(Μην... πιστεύεις και πολύ στη Μάρσαλ γιατί κι αυτή τις ζημιούλες της τις βγάζει)

Ειναι η κορυφη πιστευω..Χωρις αμφιβολια!! Αποδεδιγμενο χρονια τωρα..

...PLAY LOUD...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κορυφή σε τι? Στην αξιοπιστία? Μη βάζεις το χέρι σου στη φωτιά λέμεεεεεε... (πχ. http://www.noiz.gr/index.php?topic=169812.msg380385#msg380385)

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λετε ε? Το θεμα ειναι οτι αυτο το αντικειμενο το εχω βαλει πολυ ασχημα στο ματι, και οτι θα δυσκολευτω παρα πολυ αυτη την περιοδο να μαζεψω και τα υπολοιπα... Αλλιως δεν θα το σκεφτομουν καθολου...

 

Μα και μια μεταχειρισμενη κιθαρα να παρεις το πιο πιθανον ειναι να εχει περασει απο μαστορα πριν φτασει στα χερια σου. Και οχι μονο μια φορα...

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λετε εσεις? Θα κανατε κατι τετοιο? Στην ουσια σκεφτομαι οτι ειναι σαν να περνω κατι μεταχειρισμενο, χωρις στην ουσια να ειναι.

Κακά τα ψέματα... όλα εξαρτώνται απο την τιμή και την τσέπη σου, πρίν λίγες μέρες

αγόρασα 'refurbished' φωτογραφική με 70 ευρώ μαζί με τα μεταφορικά απο ebay

γνωρίζοντας οτι αν τα τινάξει θα μείνει στο συρτάρι... go for it if you're willing to

take the risk, you know what i'm saying? :P

 

Aν το προιόν καινούριο κόστιζε 200-250 και θα το πάρεις 130-170, ναι ,ίσως αξίζει

ΑΝ είναι κάτι που μπορείς ή τουλάχιστον είσαι διατεθειμένος να προσπαθήσεις να

διορθώσεις μόνος σου αν χαλάσει ;)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει ρολο το προιον ναι. Αλλα δεν σας λεω γιατι θα το χτυπησετε :P

Αστειευομαι. Το mashallακι το class 5 ειναι. Δυστηχως αν χαλασει δεν υπαρχει περιπτωση να το φτιαξω μονος μου...

Εστειλα μαιλακι και ρωτησα ποιο ηταν το αρχικο προβλημα του. Αν ηταν κατι "ψιλο" να μην ανησυχω πολυ...

 

(αν δω οτι εχει φυγει θα ρωτησω ποιος το πηρε και αν ειναι απο Ελλαδα θα κοψω κεφαλια )

Sickly-sweet, pink, and not for everybody

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιζει ρολο το προιον ναι. Αλλα δεν σας λεω γιατι θα το χτυπησετε :P

Αστειευομαι. Το mashallακι το class 5 ειναι. Δυστηχως αν χαλασει δεν υπαρχει περιπτωση να το φτιαξω μονος μου...

Εστειλα μαιλακι και ρωτησα ποιο ηταν το αρχικο προβλημα του. Αν ηταν κατι "ψιλο" να μην ανησυχω πολυ...

 

(αν δω οτι εχει φυγει θα ρωτησω ποιος το πηρε και αν ειναι απο Ελλαδα θα κοψω κεφαλια )

 

Το να πάρεις class5 χωρίς εγγύηση είναι σκέτη αυτοκτονία..Το πρόβλημα με τα rattles είναι τόσο σύνηθες που οι πιο πολλοί στην Αγγλία περιμένουν να διορθωθεί για να πάρουν class5..

http://www.marshallvintagemodern.com/viewforum.php?f=31

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για επαρχεια ξερει κανεις ποσες να υπολογιζω οτι θα κανει η αποστολη απο το DV247 ?? Εχει κανεις απο επαρχεια αγορασει τελευταια κατι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου