Προς το περιεχόμενο

Thomann Ασφαλής Σύνδεση


athws

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πήγα να κάνω μιά παραγγελία Thomann και πελάγωσα..

Δε με βάζει στην “ασφαλή σύνδεση” και στη “νορμάλ σύνδεση” δε μου δίνει δυνατότητα για πιστωτική κάρτα αλλά μόνο για τραπεζικό έμβασμα που είναι μεγάλη μανούρα με αιτήσεις στην τράπεζα κλπ άσε που η τράπεζα κρατάει και σημαντική προμήθεια..

Βέβαια και στην περίπτωση της πιστωτικής πάλι θάχω πρόβλημα γιατί δεν παραδίδει σε άλλη διεύθυνση παρά μόνο στη διεύθυνση της κάρτας δηλαδή στο πατρικό μου όπου σπανιότατα βρίσκεται κάποιος..

Τέλοσπάντων, τι να φταίει που δε μπαίνω στην “ασφαλή σύνδεση”, ο explorer που έχω ή κάτι άλλο; έχει τύχει σε κανένα ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν κάνεις το έμβασμα με e-banking, η προμήθεια μηδενίζεται, τα συνολικά έξοδα είναι απειροελάχιστα, και η συναλλαγή εκτελείται τάχιστα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

- Call them.

 

- Call who?

 

- Call Thomann Helpdesk.

 

 

- Efharisto NOIZ!

 

ρε κουμπάρε μπορεί να μην είμαι τόσο σαϊνι σαν τον ιππότη της ασφάλτου αλλά ίσαμε το read the fuckin manual όσο νάναι μου κόβει.. μήπως να πάρω τώρα το 11880 ?

 

το e-banking δε μου έχει χρειαστεί μέχρι τώρα, αλλά όπως φαίνεται έφθασε η ώρα του..

ένας γνωστός στην Εθνική μου είπε ότι η προμήθεια για το έμβασμα θα είναι 17 ευρώ, δηλαδή για προιόν 50 ευρώ (που δυστυχώς δε βρίσκεται στα ελληνικά μαγαζιά) θα πρέπει πληρώσω 50+20+17=87 ευρώ, ε δε λέει με τίποτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εισαι απο αθηνα?

αν ναι, μου λες τι θελεις να παρεις, μου δινεις τα χρηματα και θα στο παρω εγω που σκοπευω να παραγγειλω μερικα πραγματακια!

οποτε ετσι λυνεις και το προβλημα της πιστωτικης και το προβλημα της παραδοσης!

αν σε ενδιαφερει, μιλα μου με πιεμ!

:)

(εχω βαρεθει να σας σωζω εδω μεσα......! :P :P :P)

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστώ για την προσφορά αλλά θα μου την παραγγείλει φίλος (για θήκη σκάφους πρόκειται) με τη δική του κάρτα (τώρα αυτός πώς μπαίνει στην ασφαλή σύνδεση κι εγώ δε μπαίνω θέλει το ψάξιμο του), νάσαι καλά !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου