Προς το περιεχόμενο

Behringer composer MDX 2100


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έπεσα τυχαία πάνω σε αυτό το site και στην συγκεκριμένη σελίδα. Έτσι για χαβαλέ είπα να την ποστάρω και για άλλη μια φορά, να φανταστώ μερικά μουτράκια "ειδικών", να σουφρώνουν και να στραβώνουν από την σνομπαρία τους... Άντε, πάρτε ένα τέτοιο και πολύ σας είναι, που τάχα μόνο πάνω σε Neve καταδέχεστε να απλώσετε τα χεράκια σας...

 

http://www.audioproz.com/AP.php?Article=88&Tab=Services

 

'Ολα είναι ατμός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπεσα τυχαία πάνω σε αυτό το site και στην συγκεκριμένη σελίδα. Έτσι για χαβαλέ είπα να την ποστάρω και για άλλη μια φορά, να φανταστώ μερικά μουτράκια "ειδικών", να σουφρώνουν και να στραβώνουν από την σνομπαρία τους... Άντε, πάρτε ένα τέτοιο και πολύ σας είναι, που τάχα μόνο πάνω σε Neve καταδέχεστε να απλώσετε τα χεράκια σας...

 

http://www.audioproz.com/AP.php?Article=88&Tab=Services

 

 

Aν την κανει την δουλεια για την οποια το πηρες τοτε κρατα το και μην ακους τους αλλους....

 

 

Τα αυτια ακουν καλυτερα απο τα ματια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και για άλλη μια φορά, να φανταστώ μερικά μουτράκια "ειδικών", να σουφρώνουν και να στραβώνουν από την σνομπαρία τους... Άντε, πάρτε ένα τέτοιο και πολύ σας είναι, που τάχα μόνο πάνω σε Neve καταδέχεστε να απλώσετε τα χεράκια σας...

 

http://www.audioproz.com/AP.php?Article=88&Tab=Services

 

Την εξυπναδούλα και μπηχτή την προσπερνώ, απλά να σου επισημάνω αν δεν το πρόσεξες πως το λινκ σου είναι από σάιτ που διαφημίζει την πραμάτεια που πουλάει (σε αυτή την περίπτωση σου ζητάει να τους στείλεις το μηχάνημα για να το... αναβαθμίσουν). Κατά τα άλλα σημειώνω πως κάλλιστα μπορεί πράγματι να είναι καλό μηχάνημα - δεν το έχω δουλέψει. Ούτως ή άλλως η ποιότητα του gear ποτέ δεν εμπόδισε κανέναν να γράψει και να ηχογραφήσει αριστουργήματα.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να φανταστώ μερικά μουτράκια "ειδικών", να σουφρώνουν και να στραβώνουν από την σνομπαρία τους...

Γιατί είπε κανείς οτι όλα τα Behringer είναι άχρηστα?

Μπορεί να έχουν 10-20 ψιλομούφες, αλλά έχω δει και πολύ αξιόλογα μηχανήματα όπως το Ultracurve και το UltraDrive ή και το παλιό V-Verb.

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα, οι τύποι στο site κάνουν mods και σου πουλάνε το μηχάνημα, αλλά ότι γράφει δεν είναι ψέματα για το mdx 2100. Δεν το έχω, δεν το είχα και δεν θα το πάρω, έχω άλλα... καλύτερα. Σίγουρα έριξα μπηχτή, αλλά για αυτόν τον λόγο ποστάρισα το λίνκ. Κι όπως είπε και ένας γνωστός : "Ο καλός ηχολήπτης, ποτέ δεν θα παραπονεθεί για την ποιότητα του εξοπλισμού, που του δίνεις να δουλέψει. Γιατί ξέρει να κάνει το καλύτερο σύμφωνα με τις δυνατότητες του κάθε μηχανήματος. Απλά, αν του δώσεις καλύτερα εργαλεία, θα κάνει καλύτερα την δουλειά του". Θέλω να πω (συνέχεια της μπηχτής) πως "την κοντή την π****α, οι τρίχες την φταίνε...". Γενικά το topic δεν έχει κάποιο ιδιαίτερο θέμα, ούτε εκθιάζω τον mdx2100, απλά μιά παρένθεση στο "τι πιστεύουμε ότι μας φταίει". Σίγουρα όχι η Behringer από μόνη της.

'Ολα είναι ατμός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου