Προς το περιεχόμενο

μπρατσο για τζαγκουαρ!-προτασεις-συμβουλες!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 68
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Ασπρο, all maple neck & fingerboard, μαυρο pickguard, λευκος neck μαγνητης, μαυρος bridge μαγνητης. Καλο?

 

Φαντασου το τωρα οχι σε jazz, αλλα σε precision με 2 P μαγνητες. Καλυτερο?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά θα ήθελα να μάθω περισσότερα για τη μάρκα. Το μόνο που ξέρω είναι ότι έβγαλε κάποια budget όργανα τέλη 80s.

 

Είδα στο dv ότι η τιμή για το Fender mex jazz σε τέτοιο χρώμα έχει πέσει στα 520€ και ακόμα κι εγώ ψιλοψήνομαι... αν και αμφιβάλλω αν έχει την ίδια αίσθηση με αυτό (δεν έχω πιάσει άλλο μπάσο που να με βολεύει όσο αυτό - ίσως επειδή σε αυτό ουσιαστικά έμαθα να παίζω, ίσως όμως κι όχι)

 

Anyway, ξεφύγαμε offtopic.

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασπρο, all maple neck & fingerboard, μαυρο pickguard, λευκος neck μαγνητης, μαυρος bridge μαγνητης. Καλο?

 

Φαντασου το τωρα οχι σε jazz, αλλα σε precision με 2 P μαγνητες. Καλυτερο?

Και οι 2 μαγνήτες άσπροι όμως. Καλό. (Δεν ήξερα πως παίζουν καπάκια σε άσπρο για μαγνήτες)

 

Μπορεί να έχει και ένα μικρό σχεδιάκι σκακιέρα κάπου στο πλάι;

Να μη καλύπτει παντού απλά ένα σημείο... ή να έχει σχεδιασμένο με μαύρη γραμμή ένα λαγό και όλο άσπρο από μέσα και καλά από Αλίκη στη Χώρα των Θαυμάτων.

 

Babtua και το highway που γυαλίζω εγώ είναι στα 609 :/

Αλλά έλα που δεν τα έχω αν δε πουλήσω το τωρινό μου ! Παίζει... αν κάνω υπομονή να μπορέσω να το πάρω ούτως ή άλλως σε κανένα μήνα... Αν δε γίνει καμιά πολύ τρελή στραβή...

 

ΥΓ: Evris bass αχαχχαχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ: Evris bass αχαχχαχαχαχαχα

 

Η μεγάλη πλάκα θα είναι να ανακαλύψω ότι τελικά τα Evris, εεε... Elvis είναι κατασκευασμένα στην Τσεχία... χαχαχαχα

 

(και αντε να κανεις αναζητηση google με ορους Elvis, jazz, guitar, bass και διαφορους συνδυασμούς. The King lives! )

Αρβύλες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το sunburst το βαρεθηκες, το μπρατσο το θες αλλιως... Πουλα την και φτιαξε μια Warmoth οπως ακριβως εσυ τη θελεις χωρις να σε νοιαζουν τα vintage correct specs ή οι γνωμες των αλλων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πουλα την και φτιαξε μια Warmoth οπως ακριβως εσυ τη θελεις

Eίναι μικρός ακόμα...και δεν ξέρει τι θέλει.

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το sunburst το βαρεθηκες, το μπρατσο το θες αλλιως... Πουλα την και φτιαξε μια Warmoth οπως ακριβως εσυ τη θελεις χωρις να σε νοιαζουν τα vintage correct specs ή οι γνωμες των αλλων.

 

το σανμπερστ δεν το βαρεθηκα!

απλα μ αρεσει η λευκη πιο πολυ!

και με το μπρατσο μπορω να ζησω!

αλλα προτιμω το μπρατσο της αλλης κιθαρας μου!

 

Eίναι μικρός ακόμα...και δεν ξέρει τι θέλει.

μικρος αλλα ξερει τι θελει!

απλα εχει ακριβα γουστα και ειναι νωρις ακομα...! :P

πανελιστας και ανταρτομαχητης....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου