Προς το περιεχόμενο

Tι παθαίνεις αν έχεις Gearlust...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και απ' ότι λέει ο τύπος, είναι μόλις στα 31 του! Δηλαδή στα 60 τι θα έχει;

 

Πάντως δεν περίμενα ότι θα έβλεπα οτιδήποτε πιο εξωφρενικό από το παρακάτω...

 

http://www.noiz.gr/posts1327-0.html&sid=c85611919f7d1e7a86ee2c2b946496b2

 

Αλλά τελικά το είδα!!! 8O 8O 8O

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα σχόλια 6 σελίδων μετά τις φωτογραφίες έχουνε πολύ γέλιο. Αυτός γράφει για τη σακίρα και διάφορους άλλους.

 

Λέει: If you make a search in All Music you can see my work and my Billboard shots

 

...και αλλού:

I made my studio and all that I have writing and producing music, this is the only way to survive in this biz, you can't make any money right now renting your facility, this is why big studios are closing, so I found my biz on production and songwriting

 

Αλλά και πολλοί της συζήτησης είναι ''τέτοιοι'', με την καλή πάντα έννοια...και όλοι έχουνε μείνει άναυδοι.

 

...και μετά τα συνδέεις όλα στο aiwa μέσω του ψυγείου και και φοράς τα ακουστικά του αεροπλάνου..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και μετά τα συνδέεις όλα στο aiwa μέσω του ψυγείου και και φοράς τα ακουστικά του αεροπλάνου..

ΑΠΛΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΑΤΑΚΑ!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

www.facebook.com/YourPaintedSmile

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μαθαίνουμε διεύθυνση' date=' παίρνουμε κουκούλες, γάντια, λοστούς κτλ. και πάμε για μια "φιλική επίσκεψη" στον άνθρωπο....[/quote']

 

 

ΚΑΤΩ ΤΑ ΧΕΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ VOX!!!δικος μου!!!!!

 

 

οπως και το eventide harmonizer(το οποιο δεν ειδα...αλλα ειμαι σιγουρος πως θαυπαρχει οποτε...θα παρω εγω το...ενα απο αυτα :lol: :lol: :lol: :lol: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου