Προς το περιεχόμενο

Tι παθαίνεις αν έχεις Gearlust...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όχι ρε παιδιά τι μας κάνετε πάλι 8O 8O 8O 8O

Και εκεί που πήγα να ηρεμήσω με τα καινούρια μου πετάλια... :lol:

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτό είναι πραγματικά αρρώστια, το σύνδρομο "έχω μερικά εκκατομυριάκια παραπάνω και δεν θέλω να σκονίζονται στην τράπεζα" τι να κάνω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν μαθαίνουμε διεύθυνση, παίρνουμε κουκούλες, γάντια, λοστούς κτλ. και πάμε για μια "φιλική επίσκεψη" στον άνθρωπο....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια , αυτο που δε καταλαβαινω ειναι το εξης. Για ολα αυτα τα μηχανηματα θα επρεπεν να εχει ενα patch bay πανω απο 2 τετραγωνικα και με καποια εξυπνη ταξινομηση για να μη χανεται και φυσικα να ειναι κοντα στην κονσολα του . Δεν ειδα πουθενα ομως (εκεινο στη δευτερη ρακιερα απο τα δεξια δε νομισω να ειναι). μα καλα πως βγαζει ακρη !

ρε μπας και ειναι καδρα? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οποιος ξαναπει οτι πασχει απο G.A.S να τιμωρηθει αμεσα βαζοντας για homepage αυτη τη σελιδα........... 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O ........το control panel του columbia μπροστα σε αυτο μοιαζει με.........vespa............

2 things are infinite:the universe&human stupidity

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου