Προς το περιεχόμενο

Σετάρισμα & Αλλαγή μαγνητών


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους  :)

 

Θέλω να πάω την κιθάρα μου για σετάρισμα και αλλαγή μαγνητών, Ibanez RG550 LTD BK μοντέλο 1996 , μαγνήτες που θα μπουν :

 

- SD SH1-n 59

- SD SSL-4

- SD Distortion SH-6b

 

Που προτείνετε να πάω? Υπάρχει κάποιος από εδώ στο φόρουμ που να το κάνει επαγγελματικά? Γιατί όχι και να τον προτιμήσω αν μου τον συστήσει κόσμος από εδώ. Από τιμές τί παίζει?

 

Ευχαριστώ προκαταβολικά.!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν πιανει λιγο το χερι σου με το κολλητιρι, δεν ειναι τιποτα να του βαλεις και μονος σου.

 

Αν οχι, ή φοβασαι να το "ρισκαρεις", σιγουρα υπαρχουν και στο φορουμ ανθρωποι, και εκτος φορουμ.

What frequency are YOU getting?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν προκειται μονο για αλλαγη μαγνητων και εσυ φοβασαι εχω εναν γνωστο ηλεκτρονικο ο οποιος μπορει να στους βαλει. καλα δεν χρειαζεται να εισαι και ηλεκτρονικος βεβαια για να το κανεισ... αλλα αν δεν το εχεις ξανακανει οκ...

οσο για το σεταρισμα αν και δεν εχω ακομα παει νομιζω οτι αυτος

 

http://www.enigmagt.gr/

 

ειναι ο καλυετρος οπως λενε και εδω ταπαιδια του Φorum

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βέβαια δεν είναι απαραίτητο να δώσεις ένα σκασμό λεφτά για ένα σεταρισματάκι και μια αλλαγή μαγνητών ::)

 

το σετάρισμα καλό είναι να μάθεις να το κάνεις μόνος σου σιγά σιγά και την αλλαγή μαγνητών μπορούν να στην κάνουν κι άλλοι "απλοί" τεχνίτες όπως καγμάκης, δήμου, jimmy

 

δες κι εδώ

http://www.noiz.gr/index.php?action=articles;sa=view;article=39

;)

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου