Προς το περιεχόμενο

Tc electronic soundcards


infected_silence

Προτεινόμενες αναρτήσεις

φίλε εγώ έχω την 6 σε desktop με μητρικη p6t deluxe σε windows 7 και δεν είχα το παραμικρό κλικ... το μόνο που χρειάστηκε ήταν ένα downgrade στους drivers του firewire...  ψάξε στο γοογλε για τυχών γνωστές ασυμβατότητες με το λάπτοπ σου... νομίζω έχει και η tc forum που μπορείς να δεις για προβλήματα και να διαβάσεις εκτυμήσεις και εντυπώσεις..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ το αγόρασα τελείως τυχαία από ένα μαγαζί της πλάκας. Γιατί κολλάς με το Firewire; Έχεις διαβάσει ότι έχουν παρουσιαστεί συγκεκριμένα προβλήματα;

 

Ναι ρε συ μπήκα στο φορουμ της TC και γινότανε χαμός απο κόσμο που είχε προβλήματα..λες η προκατάληψη μου και μόνο να τα δημιουργήσει??χεχεχε ;D...mind over matter.

Απλός δε θέλω να δόσω τόσα λεφτά και να τρέχω να την κάνω να δουλέψει.βλακεία δεν είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά σίγουρα κανείς δεν θέλει να δείνει πεταμένα λεφτά και εγώ ξέρεις αγχος που το είχα?.... αλλά ευτυχώς σε εμένα όλα δουλεύουν ρολόι... για σχεδόν κανένα προϊόν αυτής της κατηγορίας δεν θα βρεις το 100% των χρηστών να είναι ικανοποιημένοι........ κοίτα εγώ είμαι ικανοποιημένος, αλλά δεν θέλω να σε πάρω και στο λαιμό μου.. από την άλλη αμα την πάρεις και έχεις προβλήματα το πολύ πολύ πέτα το λαπτοπ ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά σίγουρα κανείς δεν θέλει να δείνει πεταμένα λεφτά και εγώ ξέρεις αγχος που το είχα?.... αλλά ευτυχώς σε εμένα όλα δουλεύουν ρολόι... για σχεδόν κανένα προϊόν αυτής της κατηγορίας δεν θα βρεις το 100% των χρηστών να είναι ικανοποιημένοι........ κοίτα εγώ είμαι ικανοποιημένος, αλλά δεν θέλω να σε πάρω και στο λαιμό μου.. από την άλλη αμα την πάρεις και έχεις προβλήματα το πολύ πολύ πέτα το λαπτοπ ;D

 

σίγουρα καποια στιγμή σαυτην την χρονια θέλω να ρίξω λεφτα για να φτιάξω ενα καλο desktop pc αλλα για ένα 6μηνο τουλάχοστον,ίσως και χρόνο χρειάζεται να δουλεψω με την κάρτα στο λαπτοπ, το οποίο κι αυτό στοιχιζε αρκετα χρήματα και φοράει καλα πραγματα.απλώς έχω τρομοκρατηθεί με τόσα απογοητευτικά σχόλια οχι μόνο για τις TC, γενικότερα για το θέμα συμβατότητα καρτών με pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω την konnekt 24d. Δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή συμβατότητα με 64bit windows. Η TC έχει ανεβάσει τους beta drivers για τα 64 τους οποίους και εγκατέστησα σε τελευταιας τεχνολογιας laptop (οπως και πολλοι άλλοι) αλλά αποτέλεσμα ουδέν (δεν υπάρχει ήχος!). Μια ματιά στο forum της εταιρείας αρκεί για να δει κανεις το μεγεθος του προβλήματος...

P>sunshine where we once laid

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου