Προς το περιεχόμενο

The true Metal spirit. Ο τυπος παραδιδει μαθήματα αγνης μεταλ φωνης


neeq

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderator

Φοβερό το πτηνό... Μήπως σου βρίσκετε κάνα τέτοιο βιντεάκι με κόκορα... Manowar;

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yπαρχει και το παρόμοιο θέμα με την γάτα...

http://www.noiz.gr/index.php?topic=173490.0

 

Όταν μου έλεγαν ότι το Death metal είναι κτηνώδης μουσική, ομολογώ ότι άλλα ζώα μου ήρθαν στο μυαλό, όχι ψιψίνια και κοκόρια!!  ;D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα αυτά τα κοκκόρια και τα γατιά είναι απλά wannabes. Ένα (δύο τέλος πάντων) είναι τα true μεταλλόζωα:

 

http://www.pitbullgrindcore.com/caninus/

 

 

up-caninus.jpg

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Με αυτό το όνομα – Caninus- έχω την αίσθηση ότι θα έκαναν μεγάλη καριέρα στις εγχώριες… πίστες (σ.σ σε αυθαίρετη μετάφραση «σκυλάδες») Δεν γνωρίζω όμως αν τους βοηθάει η μουσική τους να σταθούν δίπλα στο Δεσποινάκι ή τον Sakis…

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με αυτό το όνομα – Caninus- έχω την αίσθηση ότι θα έκαναν μεγάλη καριέρα στις εγχώριες… πίστες (σ.σ σε αυθαίρετη μετάφραση «σκυλάδες») Δεν γνωρίζω όμως αν τους βοηθάει η μουσική τους να σταθούν δίπλα στο Δεσποινάκι ή τον Sakis…

 

Μη νομίζεις, πανηγυρτζήδες είναι οι υπόλοιποι, οι τραγουδιστές τους έπεισαν να το γυρίσουν στο grind.  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου