Προς το περιεχόμενο

mp3 player για Mac ???


AntonyPath

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 33
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ποιός στο είπε? ??? Εγώ πάντως που τον δουλεύω εδώ και κάτι μήνες....μια χαρά playlist μπορώ να φτιάξω..... 8) Παραθέτω link:

 

http://cogx.org/screenshots.php

 

δεν λεει πουθενα οτι μπορεις να φτιαξεις playlists !

 

απλα μπορεις να ανοιγεις τους φακελους του σκληρου σου κατευθειαν απο τον player

 

εκτος αν ειμαι τοσο στραβαδι .... :)  αλλα ουτε και στο manual αναφερει κατι !!

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

ρε παιδια έχω ενα θέμα με το itunes...

 

φιρστ θινγκς φιρστ!

 

λοιπόν είχα βρει κατι πολλα κομματια multitrack metallica και με το cubase τα ενωσα ολα εκτος τυμπανων για να κανω λιγο drum-along play. Απο εκει τα εκανα export σε wav και μετα convert σε mp3 για να τα βαλω στο ipod μου.

 

κάθε φορα που ανοιγω το itunes κανει Determining Gapless Playback Information ΜΟΝΟ στα Metallica Multitracks (ετσι εχω θέσει το tag) και το ιδιο μου κάνει και στο ipod...

 

ξερει κανεις τι μπορει να ειναι αυτό?

 

σορρυ για το off-topic αλλα μην ανοιγω αλλο thread για κατι που μπορει και να μην ξερει κανεις...

 

 

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

itunes ftw! Mε windows κ καμιά 300GB mp3 σε εξωτερικό σκληρό κ όντως ανοίγουν μέχρι να πεις Itunes. Το search είναι ταχύτατο κ το να φτιάξεις playlists είναι παιχνιδάκι, drag and drop! άσε που υπάρχουν κ τα smart playlists! :D :D :D προσωπικά δε θα το άλλαζα με τπτ!

@beeros05: κοίτα λίγο αυτό: http://mikevee.com/39/ Δεν το έχω δοκιμάσει αλλά φαντάζομαι αρκεί να επιλέξεις μόνο αυτά τα κομμάτια των metallica κ όχι όλο το library όπως λέει. Το Determining Gapless Playback Information μου το έχει βγάλει 1-2 φορές (κ στο ipod μου) αλλά μόλις ολοκληρώθηκε η διαδικασία δεν εμφανίστηκε ξανά οπότε δε χρειάστηκε να κάνω κάτι παραπάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου