Προς το περιεχόμενο

Μου κλέψανε τη μηχανή!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στον Ορχομενο?Και σε τι κασταση την βρηκες?

 

Την βρήκα σε καλή κατάσταση,το μόνο που έλειπε ήταν το bagster που είχα στο ρεζερβουαρ.Ούτε καν διάρρηξη υπήρχε!

Να προσέχεις τα τηλ. που θα σε πάρουν αν βάλεις αγγελία,γιατί θα υπάρχουν αρκετά λαμόγια άσχετα με τη κλοπή,που θα προσπαθήσουν να σου πάρουν χρήματα.Ρώτησέ τους για κάποια σημάδια που έχει η μοτο σου,αρ.πλαισίου,κινητήρα κλπ.

Αν τυχον ήταν ερασιτέχνες (που δεν το νομίζω) κάνε και μια βόλτα στη γύρω περιοχή μήπως είναι κάπου παρατημένη.

Κουράγιο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλό κουράγιο και απο μένα φίλε. Υπάρχει μεγάλο πρόβλημα με τα θρασύτατα κλεφτρόνια μηχανών... προσπαθούν να σου πάρουν τη μηχανή ακόμη και αν ξέρουν ότι είσαι ενα μέτρο δίπλα.

 

 

Με συναργεμό και λουκέτο δισκόφρενου δεν γίνεται να στην πάρουν και τόσο εύκολα. Πολύ πιθανόν να σηκώθηκε...

 

Καταρχήν ρίξε μια ματιά μην την είχες παρκάρει παράνομα και την σηκώσανε... Ρίξε ενα πόστ στο bikenet.gr και ψάξε "έξυπνα" σε μαγαζιά ανταλλακτικών...

Αν έχεις κανα φίλο σε κάποια "μάντρα" κοίτα και εκεί.

 

...και κάτι άλλο. Στείλε αριθμούς πλαισίου και κινητήρα σε όλα τα site που ασχολούνται με μηχανές.

 

Παραθέτω ανακοίνωση του ΛΕΜΟΤ.

Sent: Wednesday, November 09, 2005 2:28 PM

Subject: Αναβαθμισμένη Μέθοδος Κλοπής Μοτοσυκλετών!

 

Από τα μέσα Οκτωβρίου 2005, μοτοσυκλετιστές, θύματα κλοπής της μοτοσυκλέτας τους, ήλθαν σε επαφή με την ΛΕΜΟΤ και μας ενημέρωσαν ότι στους δρόμους της Αθήνας κυκλοφορεί μικρό φορτηγό - van - με σήμανση "Οδική Βοήθεια Μοτοσικλετών", το οποίο χρησιμοποιείται συστηματικά για κλοπή μοτοσυκλετών.

 

Το γεγονός έχει γίνει αρκετές φορές και γι' αυτό το λόγο αποφασίσαμε να ενημερώσουμε μέσω του site μας όλους τους μοτοσυκλετιστές.

 

 

Με εκτίμηση,

Το Δ.Σ. της Λ.Ε.ΜΟΤ

 

 

Πίεσε μερικούς κατοίκους της περιοχής να σου πουν αν είδαν κάτι. :!:

Άκου να δεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενας από τους λόγους που πήρα KLE και δεν πήρα τότε transalp ή africa είναι γιατί τις βουτάνε και αυτές και τα έρημα τα παπια και τα xtάκια.

 

Φίλε, και απο εμένα την συμπαράστασή μου και μην στεναχωριέσαι, εσύ να σαι καλά, συμβαίνει και στους καλύτερους.

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου