Προς το περιεχόμενο

Μου κλέψανε τη μηχανή!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Kαλησπερα Παιδες Παρακαλω Οποιος Δει Μια africa Twin μπλε Κοκκινο Με Πινακιδα ΙΖΟ788 Να Κινειται Στην Περιοχη Της Αττικης Αλλα Και Της Υπολοιπης Ελλαδος Ας Μου Στειλε Pm.

Eyxaριστω Πολυ.

Ναχετε Τον Νου Σας!!!!!

Η Μηχανη Εκλαπη Στην Περιοχη Του ψυρρη Στις 9/12/2005 Το Απογευμα Γυρω Στις 20,30 εξω Απο Το Θεατρο Κιβωτος.

africana21xq.jpg

africana17gn.jpg

[/img]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τάραξες πρωινιάτικα (ως κατοχο africa επίσης)!!!! καλά πως έγινε, δεν ήταν κλειδωμένο, συναγερμούς κ.λ.π.???

Θα έχω το νου μου αν δω κάτι....

 

PS σόρυ απο τους υπόλοιπους για το άσχετο post

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά στου ψυρρή πρέπει να γίνεται της π@#$#@νας!Εχω ακούσει και για άλλες κλεψιές!Υπομονή φίλε και αν είσαι τυχερός μπορεί να τη βρείς.Κι εμένα μου έκλεψαν ένα astrea παπί πρίν δυο χρόνια αλλά δυστυχώς δεν το βρήκα.Είναι να τους πετύχεις και να τους κόψεις τα χέρια τους π#$@δες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω ναστε καλα

Tην ειχα κλειδωμενη με συναγερμο και νυχι στο δισκοφρενο.

Μηπως επρεπε να την παρω μαζι μου στον 1ο οροφο? :D

Παντως ενα καταλαβα.Οτι και να κανεις ,οτι συναγερμο και να βαλεις

αμα ειναι να σου κατσει ,θα σου κατσει .

Και σε οσους μηχανες ΠΡΟΣΟΧΗ.

Δεκα λεπτα αρκουνε για να στην παρουνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου εύχομαι φίλε να τη βρείς σύντομα.

Πριν από 2 χρόνια έχασα και γω τη δική μου Africa κάποια Κυριακή βράδυ από Γαλάτσι.Μετα οπό 1 μήνα ταλαιπωρίας, έχοντας επαφή με διάφορα κλεφτρόνια, η μηχανή βρέθηκε στον Ορχομενό!! και αφου έδωσα με παζάρια 800 euro την πήρα πίσω.

Αν έχεις κάποιες άκρες με τέτοια κυκλώματα ψάξτο.Αλλιώς από Αστυνομία μη περιμένεις τίποτα.Θά'χω τον νου μου πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε λυπάμαι για το συμβάν καλή η φωτό που ανέβασες αλλά δεν νομίζω να βοηθήσει, χρώμα και πινακίδα αλλάζουν εύκολα η γνώμη μου είναι να βάλεις αγγελία στην χρυσή ευκαιρία και στο μοτό και να αναφερθείς που έγινε η κλοπή και τα πλήρη στοιχεία της μηχανής με αριθμό κινητήρα και γράψε ότι δίνεις το τάδε ποσό για να σου επιστραφή.

 

*τώρα όταν την ψάχνουν φίλοι σου καλό είναι να ξέρουν κάποια κρυφά σημάδια της μηχανής για να βγάλουν άκρη.

 

δήλωσε την κλοπή και στην αστυνομία όχι για να στην βρουν αλλά να είσαι

καλυμένος σε περίπτωση που προκαλέσουν κάποιο ατύχημα τα κλεφτρόνια

και τρέχεις και για άλλα. ( το λέω γιατί την έχω πάθει)

και ενημέρωσε και την ασφαλιστική, αλήθεια ασφάλεια κλοπής είχε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστα BRAIN την δηλωσα στην αστυνομια σαν κλεμενη εχθες.

Δυστυχως ασφαλεια κλοπης δεν ειχα κανει.Αλλα ενημερωσα και την ασφαλιστικη μου.

Θα βαλω και την αγγελια στο ΜΟΤΟ και ΧΡΥΣΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ μακαρι να την βρω και θα δωσω και αμοιβη σε οποιον την βρει.

Τhanks για την βοηθεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου