Προς το περιεχόμενο

Ο πιο γρήγορος κιθαρίστας???


vavel80

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Aν το δουμε ψυχρά απο θεμα ταχυτητας,αυτος ο καραγκιοζακος με τον κουβα στη κεφαλα ειναι ο πιο γρηγορος και πιο απαισιος κιθαριστας στον κοσμο...

(γι αυτο κρυβεται...)

 

 

καλα θελετε τωρα να γεμισουμε flame ?

Απο που κι ως που ρε μεγαλε ομορφαντρα εσυ λες τον Buckethead καραγκιοζακο και απαισιο?

Εχει καμια 25 δισκους στο ενεργητικο του , signature κιθαρα απο την gibson και τον ειχαν επιλεξει οι guns n' roses .

Αντε κλεψε κανενα lick του να το παιξεις στους φιλους σου να σε λενε θεο  >:(

 

 

 

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Oπα,Οπα!!!Κουλαρε μεγαλε...

Ουτε συγγενης σου να τανε...

Ωστοσο αν σου προσβαλλα το ινδαλμα,σου ζητω συγνωμη κ το παιρνω πισω,σε καταλαβαινω......ειναι καλλιτεχναρα ο κουβας...

Παρακαλω τον modulator να επιτρεπει στο παιδι να πορωνεται για κιθαριστες και να γινεται προκλητικος...

γιατι ειναι οντως ενα φλεγον ζητημα τη σημερον ημερα... :)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χωρις να τρελλαινομαι κιολας, οποιος βαζει το Buckethead στον ιδιο κουβα με οσους παιζουν σε καθε κομματι το ζεσταμα τους 27 φορες πιο γρηγορα μαλλον εχει ο ιδιος κουβα στα αυτια!

 

Signature κιθαρες και δισκους ολοι εχουν, αλλα και εσυ ρε freerock βρηκες να θαψεις τον εναν που πειραματιζεται και δεν προσπαθει να κανει ρεκορ ταχυτητας σε A minor...

 

Ολοι κουλ και αντικειμενικοι ειμαστε, peace ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι πολυ μεγαλος,σε ηλικια, για να εχω ινδαλματα.

Για μενα ακομα και αυτος που πριν απο μερικα χρονια ειχε βγει σε μια εκθεση φωτογραφιας και βιαζε το καημενο το καρπουζι , καλλιτεχνης ειναι. Ειτε σου αρεσει ειτε οχι. Και αν εχεις να κανεις μια οποιαδηποτε κριτικη να ειναι πανω σε μια βαση.

 

φιλε pointy μπορει να εχει ακομα και ο kiefer sutherland signature κιθαρα αλλα ουτε εγω ουτε εσυ ουτε καν μας εδω μεσα προκειται ποτε να εχουμε signature ουτε και απο την harley benton.  ;D

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πραγματικά ενδιαφέρον θα ήταν να βάλουμε όλους αυτούς που αναφέρθηκαν να τρέξουν 100άρι...ο Ίνγκβι μάλλον τελευταίος και καταιδρωμένος  :P :D

Μη με ξυπνάς απ΄τις έξι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι πολυ μεγαλος,σε ηλικια, για να εχω ινδαλματα.

Για μενα ακομα και αυτος που πριν απο μερικα χρονια ειχε βγει σε μια εκθεση φωτογραφιας και βιαζε το καημενο το καρπουζι , καλλιτεχνης ειναι.

 

Και διαφωνώ.

http://www.noiz.gr/index.php?topic=167611.msg406241#msg406241

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου