Προς το περιεχόμενο

Τερμα και η κυκλοφορια του ελληνικού Computer Music!


stratigos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν είμαι σίγουρος 100% αλλά πιστεύω πως το αγγλικό Computer Music το έχω πετύχει στην Αθήνα μερικές φορές...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ψαξω λοιπον να δουμε αλλιως θα κανω τη συνδρομη που μου λεει και ο φιλος pascal πιο πανω.Γιατι ενταξει , ολα μπορεις να τα βρεις στο internet αλλα εκει ειναι αλλιως.Το περιοδικο που το περνεις παντου και ειναι και μαζεμενα ολα μαζι.Διαβαζεις και κατι παραπανω που δεν θα το εψαχνες μονος σου , μαθαινεις και κατι.Ειναι καλο που εχουνε και πολλα tutorials για διαφορα πραγματα μεσα.

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ψαξω λοιπον να δουμε αλλιως θα κανω τη συνδρομη που μου λεει και ο φιλος pascal πιο πανω.Γιατι ενταξει , ολα μπορεις να τα βρεις στο internet αλλα εκει ειναι αλλιως.Το περιοδικο που το περνεις παντου και ειναι και μαζεμενα ολα μαζι.Διαβαζεις και κατι παραπανω που δεν θα το εψαχνες μονος σου , μαθαινεις και κατι.Ειναι καλο που εχουνε και πολλα tutorials για διαφορα πραγματα μεσα.

 

Συμφωνώ απόλυτα...

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ναι αλλο 6 και αλλο 12 εχεις δικιο.Εγω δεν εχω προβλημα.Γενικα παραγγελνω απο το internet πραγματα και αμα ειναι μεγαλη η διαφορα ή ακομα και διπλη οπως λες τοτε με μια θα γινει η συνδρομη! ;D ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο οτι θυμαμαι το εβρισκα τευχος παρα τευχος... και οποτε δεν το εβρισκα υπηρχε η εκδοση... 2 τευχη προσφορα... >:(

οποτε λεω δεν αξιζει οι τυποι μας κοροιδευουν

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοροιδια δε λες τιποτα! Και μαλιστα στο επακρο.Πηγα σημερα το βραδυ σε περιπτερο με ξενο τυπο για να δω αν εχει κανενα ξενο computer music ή κατι τετοιο , και τι να δω.2 ελληνικα περιοδικα computer music μονο 5,90 ελεγε.Αν και δεν θα τα επαιρνα εριξα μια ματια του ποτε ηταν.Ελεος 2006?????Εχουμε 2010.Η τεχνολογια εχει ξεφυγει και μας δινουν  οτι τους απομεινε?Ντροπη!Αλητες.Καλυτερα να τα χαρισουν αμα τους εχουν μεινει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα το ψαξω λοιπον να δουμε αλλιως θα κανω τη συνδρομη που μου λεει και ο φιλος pascal πιο πανω.Γιατι ενταξει , ολα μπορεις να τα βρεις στο internet αλλα εκει ειναι αλλιως.Το περιοδικο που το περνεις παντου και ειναι και μαζεμενα ολα μαζι.Διαβαζεις και κατι παραπανω που δεν θα το εψαχνες μονος σου , μαθαινεις και κατι.Ειναι καλο που εχουνε και πολλα tutorials για διαφορα πραγματα μεσα.

 

 

 

 

προπαντως το παιρνεις μαζι σου στο WC εεεε στο αναγνωστηριο ηθελα να πω.... ;)

Presets Suck!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου