Προς το περιεχόμενο

Η Αγαπημενη σας κιθαρα


Synyster_G

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι αποκλειεις να λατρευεις ενα οργανο και να μην εχεις τα χρηματα να το αγορασεις?

Αν πηγαινε οπως λες θα το πηγαιναμε στο "Με τι παιζουμε"

 

1) γιατί θα λατρεύεις όχι ένα συγκεκριμένο όργανο αλλά μια ολόκληρη σειρά (μοντέλο).

 

2) δεν θα πήγαινε "με τι παίζουμε' α) γιατί μπορεί να έχεις πάνω από μια κιθάρα και β)ακόμα και μια να έχεις σίγουρα θα είναι η αγαπημένη σου γιατί θα είναι αυτή που σύμφωνα με το πορτοφόλι σου διάλεξες να έχεις.

 

και μένα η αγαπημένη μου γυναίκα είναι η γυναίκα μου. τι παει να πει ? ότι θα με χαλούσε η shakira? ;D

 

ο μαχαραγιας που έχει πολλές μπορεί να διαλέξει μια απ όλες.

HOME www.noiz.gr/index.php?action=media;sa=album;in=103

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 54
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

ενσταση!!!(για οσους βάζουν κιθάρες που θα.....)

 

πως γίνεται να είναι η αγαπημένη σου κιθάρα, μια που δεν έχεις?

 

εντάξει μπορει να εισαι ερωτευμένος με αυτή αλλά οχι οτι ειναι η αγαπημένη σου

 

Γιατί να μην είναι η αγαπημένη μου μια κιθάρα που δεν έχω ( και εγώ μια κιθάρα που δν εγώ έβαλα ως αγαπημένη μου ) Δεν είναι αναγκαστικό να έχεις μια κιθάρα για να είναι αγαπημένη σου . Κατά τη γνώμη μου άλλοι είναι οι παράγοντες που καθορίζουν μια αγαπημένη κιθάρα όπως ποιος διάσημος κιθαρίστας την χρησιμοποιεί, εμφάνισή , χαρακτηριστικά κτλπ

Schecter Damien Special FR

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ονειρο μου!!! :

 

http://www.thomann.de/gr/jackson_matt_tuck_signature_rhoads_sw.htm

 

http://www.thomann.de/gr/jackson_matt_tuck_signature_rhoads_slv.htm

 

και γενικοτερα εχω μεγαλο παθος με jackson rr1t

 

 

Λογος : το ειδωλο μου ο Matthew tuck απο τους BFMV και γενικοτερα οι BFMV , αλλα και οτι η σειρα RR1T ειναι απλος τελειες!!!!!  ;D ;D

Guitar and music is my Life!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντα μου αρεσε η συγκεκριμενη φωτογραφιση ;D. Τα μοντελα Jenna Jackson σαν κιθαρες οχι και τοσο, αλλα το artwork ωραιο ειναι, και ειδικα το inlay.

 

Το βρηκα και σε πιο μεγαλη φωτο, πραγματικα αδικειται στις μικροτερες... θα ταιριαζε τελεια σε μια 80's superstrat!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου